Український стартап Weld Money запускає сервіс криптовалютних карт

Weld Money – емітент фіатних Visa карт, які можна легко підключати до будь-яких криптобірж і гаманців, де зберігаються цифрові активи й здійснювати покупки в інтернеті або через POS-термінал в будь-яких магазинах по всьому світі.

При оплаті через Apple Pay/Google Pay банк відпускає фіатну транзакцію в овердрафт (безвідсотковий кредит), а Weld моментально здійснює переведення потрібної на купівлю суми в криптовалюті з балансу користувача на власний корпоративний акаунт на аналогічній біржі.

Інноваційна архітектура не вимагає попереднього поповнення карти, а також дозволяє уникнути високих комісій блокчейну за рахунок безкоштовних внутрішньобіржових переказів. Баланси Twitch, Steam, Tiktok та інші цифрові активи будуть доступні як засіб оплати на другому етапі впровадження карт Weld.

Це перший сервіс криптовалютних карт, якому вдалося підписати угоди про емісію карт з банками та регуляторами в регіоні СНД.

Відомі постачальники дебетових криптовалютних карт, зокрема, Bitwala, Wirex, Revolut, BlackCatCard, а також картки ключових криптовалютних бірж (Binance, Coinbase) зручні, але обмежені у використанні через високі комісії та збори, а також не можуть використовуватися резидентами країн, що розвиваються.

Чому це цікаво країнам СНД й не тільки:

Згідно зі статистикою сервісу Chainalysis пострадянські країни знаходяться на першому місці у світі за кількістю активних користувачів криптовалют. Попри це мешканці цих країн досі не мають простого і надійного платіжного карткового криптовалютного сервісу. Найбільший гравець ринку, Binance Pay, уникає поширення в цьому регіоні через труднощі отримання ліцензій і перемовин з банками.

Саме тому Weld Money вибрали Україну, Росію і балтійські країни, де засновники Weld мають досвід розбудови успішних бізнесів, зв’язки з банками й «блакитний океан» для здорової конкуренції, в якості регіонів для запуску пілотного проекту криптовалютних карт.

Як і коли приєднатися:

22 вересня токени будуть доступні для покупки на DEX-біржах Uniswap PancakeSwap, а за два тижні також на CEX-майданчику Gate.io та ряді інших.

IDO відбулося на платформах Zendit (Mantra Dao), A2Dao, Hacken, AnyPad.

Вже сьогодні ви можете подати заявку на отримання картки Weld: https://weld.money/

Додаткова інформація: https://card.weld.money/pitch

Долучитись до ком’юніті:
Eng Chat: https://t.me/weld_chat
Ru Chat: https://t.me/weld_ru

WELD is digital assents payment provider for the post-fiat epoch!


Не пропустіть