Поширені проблеми з автомобілем HYUNDAI SOLARIS

ПРОБЛЕМИ З ДВИГУНОМ HYUNDAI SOLARIS

Оскільки Solaris є логічним продовженням Accent і, як наслідок, в корейці використовуються та ж лінійка двигунів Gamma, то всі недоліки і основні поломки силових агрегатів для даних моделей практично однакові. Відсутність гидрокомпенсаторов призводить до необхідності регулювання зазорів клапанів практично кожні 95 тис. Км пробігу. Процедура регулювання досить дорога. Якщо ж не виконувати регулювання клапанів, то це призведе до різного роду вібрацій і прогорілий клапанів.

Стук з боку двигуна в моторному відсіку, пропадає в міру прогріву силового агрегату, свідчить про неврегульованою зазорів клапанів. Нерівна робота агрегату на холостих ходах зазвичай пов’язана із забрудненнями дросельної заслінки. Нечасті клацання при роботі – це форсунки. Нічого страшного в даних клацаннях немає.

Свист з моторного відсіку може бути пов’язаний з недостатнім натягом ролика генератора. Вібрації при русі, що виникають приблизно при 3 тис. Оборотах – «фірмовий стиль» двигунів Gamma.

Ривки при русі, двигун часто глухне, помітили зниження потужності двигуна? Дуже ймовірно, що проблема криється в моторчик електробензонасоса. Рішенням може стати заміна моторчика. Схожі «симптоми» виникають і при засміченні паливного фільтра.

Значний витрата моторного масла – проблема рідкісна, але зустрічається в Hyundai Solaris. Буде потрібно перевірити стан поршневих кілець, а також сальників клапанів. Витік масла може викликатися пересиханням сальників.

ПРОБЛЕМИ З ПІДВІСКОЮ HYUNDAI SOLARIS

У деяких випадках власники Hyundai Solaris скаржаться на циклічний стукіт в районі підвіски при русі на малих швидкостях. Краще відразу перевірити ходову в спеціалізованому автосервісі, а не займатися самодіагностикою.

Також власники Соляріса скаржаться на свист паливного насоса. Шум чітко чути зовні. Звичайно, незначний свист насоса вважається нормою, але в разі, якщо його тривалість становить не більше 2-3 секунд, поки качає насос. Якщо при включеному двигуні виникає сторонній свистячий шум з боку днища, то, як варіант, варто подумати про ремонт насоса. При їзді з нестачею бензину погружной насос цілком може всмоктати повітря, що неприпустимо.

ЧОМУ СКРИПЛЯТЬ ГАЛЬМА HYUNDAI SOLARIS

При спуску або підйомі як з автоматом, так і механікою можливий незначний скрип гальм. В цілому, вважається нормальним явищем, оскільки колодки з дисками гальмівної системи Solaris «приточує». Скрип може виникати при незадовільну якість колодок.

КУЗОВ І САЛОН HYUNDAI SOLARIS

Проблеми з дверима і багажником зустрічаються не частіше, ніж у інших корейських автомобілів. Основні проблеми пов’язані з водійськими дверима (погано закривається, сама відкривається). Можливий сторонній шум при відкритті дверей. Однією з причин виникнення скрипу є брак мастила в петлях дверей.

При потребі ви можете замовити Крыло Хендай Солярис.

Через недостатню вентиляцію в багажному відсіку можливе утворення конденсату, що призводить до появи інею взимку. У літній період всередині утворюється конденсат.

При виникненні поломок Hyundai Solaris краще відразу звернутися в спеціалізований СТО, де майстри зможуть провести комплексну діагностику двигуна, паливної системи, підвіски.

Щоб ваш автомобіль завжди вас радував, необхідно своєчасно проводити діагностику, виявляти неполадки і займатися ремонтом


Не пропустіть