Як знайти ідею для бізнесу?

Ця стаття підкаже починаючому онлайн – підприємцю, як знайти і розвинути “золотоносну” ІДЕЮ, ідею для бізнесу . Де шукати покупців і що потрібно зробити для того, щоб ІДЕЯ почала працювати і приносити дохід. Ідея – це основа будь-якого бізнесу.

Найкраще вибрати ту сферу, яка подобається вам особисто. Так простіше домогтися успіху і ви будете отримувати задоволення від того, що робите. Візьміть аркуш паперу і скрупульозно випишіть все, чим захоплюєтеся.

Наприклад, ваша пристрасть – риболовля? Прекрасно. Значить, вам багато чого відомо про снасті, наживки і кращі місця для риболовлі. Крім того, у вас, напевно, є свій власний, оригінальний спосіб приготування юшки.

Якщо ви вважаєте що цієї інформації недостатньо, це не повинно стати проблемою. Виписуйте на аркуш паперу все, що можете сказати по даній темі. Окремо випишете питання, на які ви поки відповісти не можете, і починайте планомірно вивчати даний сектор.

Перелік запитань може бути будь-яким. Наприклад, продовжуючи аналогію з риболовлею, можна виписати: коли краще клює та чи інша риба, на яку наживку яка риба клює, для якого водойми підходить якась снасть …

Список можна продовжувати до нескінченності. І це список ІДЕЙ для вашого бізнесу! Всі ці знання необхідно систематизувати – і будь ласка, у вас готовий інформаційний продукт!

Наступним кроком повинна стати перевірка вашої ІДЕЇ. Потрібно зрозуміти, скільки людей зацікавлені в отриманні інформації, яку ви можете надати. Для успішного розвитку онлайн – бізнесу необхідний досить високий попит.

Для визначення популярності вашої ІДЕЇ є особливі інструменти в пошукових системах. У будь-якій пошуковій системі можна подивитися, як часто тим чи іншим питанням задаються люди.

Тепер ви знаєте, як часто люди задаються питанням, на який ви можете відповісти. Чим більше така аудиторія, тим краще для вашого майбутнього бізнесу. Якщо ж запитів по вашій темі мало, спробуйте пошукати іншу ідею. Тепер ви знаєте, як це робиться.

Тепер потрібно з’ясувати, наскільки напруженою буде ваша конкурентна боротьба. Швидше за все, в Інтернеті вже є сайти, відповідні вашій темі. Виберете пару систем пошуку і забийте в пошук кілька слів, що стосуються вашої ІДЕЇ.

Як знайти ідею для бізнесу?

Перші десять сторінок, що відкрилися у відповідь на запит – це список ваших основних конкурентів. Прискіпливо ознайомтеся з їх статистикою відвідуваності (практично на кожному сайті можна знайти лічильник) і оцініть їх популярність.

Намагайтеся дивитися на речі реально: вам не потрібні дуже популярні запити з високою відвідуваністю – така конкуренція може дорого обійтися підприємцю.

Вивчіть сайти конкурентів. Якщо сайт зареєстрований давно, тоді, швидше за все, цей товар користується попитом, люди готові платити за нього, а це значить, що і ви можете розраховувати на свій шматок «короваю»!

Не завадить обстежити теми, співзвучні вашій – чи є там місце для майбутнього розширення вашого бізнесу. Якщо взяти для прикладу ту ж рибалку, то можна зробити запит по човнах, наметів, туристичного спорядження.

Після того, як виявилася потрібна інформація, проведіть ще один мозковий штурм – генеруйте ІДЕЇ, основу вашого майбутнього благополуччя. Ось Вам будь ласка, відповідь на питання як знайти ідею для бізнесу …


Не пропустіть