Переваги вантажоперевезень Газеллю

В рамках даної статті хотілося б звернути вашу увагу на Газель – автомобіль, який ось уже багато десятиліть є незамінним і перевіреним помічником при перевезенні будівельних матеріалів, речей і устаткування для квартир і офісів.

Також можете дізнатися більше про газель старого образца.

Автомобілі Газель володіють усіма потрібними властивостями і характеристиками для більшості перевезень. Головними перевагами вантажоперевезення газель вважаються: зручна навантаження і розвантаження, вантажопідйомність 1,5-5 тонн, обсяг кузова від 10 до 35 кубометрів, високий тент на 2,2 метра, а також можливість 2-5 вантажникам супроводжувати вантаж. Газелі можуть стати в нагоді на всі випадки життя – є вантажопасажирські моделі, мікроавтобуси, а також відкриті газелі для перевезення вантажів, суцільнометалеві і тентовані моделі.

У фірм, що займаються перевезеннями, транспорт спеціально обладнаний – борта автомобіля оббиті м’якими матеріалами, є кріпильні ремені і т.п. При необхідності може бути навіть використаний підйомник.

Не можна забувати ще про одну перевагу вантажоперевезення газеллю – це відмінна маневреність, що дозволяє швидше доставляти вантажі в міських умовах. В умовах таких величезних міст, як Москва і властивим їм пробок водій з досвідом на Газелі зможе проїхати об’їзними шляхом, знайти оптимальний маршрут і переміщатися при цьому нарівні з легковими автомобілями.

Зрозуміло, за допомогою Газелі дуже просто перевозити такі речі, як сейфи, шафи, дивани, холодильники, велику меблі. Цей транспорт зручний та місткий.

Газель незамінна для більшості компаній, що позиціонують себе на ринку внутрішньоміських і міжміських вантажоперевезень.

Крім того в перелік послуг транспортних компаній входять також і супутні послуги. Наприклад, вантажники можуть здійснювати завантаження і розвантаження речей, розбирання, упаковку і розстановку меблів у кузові машини або в приміщенні. Якщо вам треба перевезти особливо коштовні меблі, нестандартні та антикварні речі, то працівники фірми також можуть здійснювати упаковку в спеціальну захисну бульбашкова плівка, а також дбайливе розбирання та складання предметів меблів, якщо це необхідно. Дуже зручною для клієнтів також є послуга, що надається деякими компаніями – це проведення оцінки навантажувальних робіт до оформлення замовлення на вантажоперевезення або такелажні роботи. У багатьох компаніях ви можете застрахувати перевезення.


Не пропустіть