Як дізнатися штрафи ДАІ

Штрафи ГИБДД – це, мабуть, найпоширеніша заборгованість практично будь-якого автолюбителя в нашій країні. А з нашим досить суворим і працюють у цій сфері законодавством тримати на контролі наявність у себе штрафів стає обов’язковим, а, значить, дуже затребуваним. Адже якщо Ви читали статтю про термін давності штрафу , то знаєте, що несплата його в термін може спричинити досить серйозні наслідки. Саме тому слід періодично дізнаватися свої штрафи.

Отже, спочатку трохи сухих фактів! Незалежно від того, як Ви хочете дізнатися штрафи ДАІ, яким би способом перевірки Ви ні скористалися і яким би сервісом, всі вони будуть брати інформацію про наявність штрафів з бази ГИБДД, яка носить назву ” Автоматизована інформаційно-пошукова система” Адмпрактіка “. Хороша новина полягає в тому, що там також зберігаються вже оплачені Вами штрафи (якщо з якихось причин Вам знадобилася така інформація). Будь-який сервіс і будь-яка послуга з перевірки штрафів ГИБДД звертається саме до цієї бази даних, і бере дані з неї. Тільки ось є різниця в тому, наскільки актуальна ця інформація, наскільки часто оновлюється інформація, і наскільки взагалі Ви захищені від помилок сервісів при таких перевірках. Давайте розглянемо всі найпоширеніші способи того, як можна дізнатися штрафи ДАІ – від найпростіших до самих складні, від найточніших до не надто.

Дізнатися штрафи через Інтернет: інтернет-сайти

Існує безліч інших сайтів, через які можна дізнатися штрафи ДАІ. Більш того, є навіть спеціальні сервіси, такі як – РосШтрафы, що дозволяють будь-якому власникові сайту або блогу простим способом поставити до себе інформер, за допомогою якого будь-який користувач зможе дізнатися свої штрафи. Тим часом, за актуальність, точність інформації, за безпеку введених Вами даних. Нерідко такі сайти видають вже оплачені штрафи як неоплачені, оновлюючи свою базу досить рідко.

Крім того, будьте уважні при введенні даних – існують і шахрайські сайти, які видають уявні штрафи з підставними рахунками для оплати і пропонують оплатити штраф тут же на своєму сайті в режимі онлайн – ось тільки штрафу такого у Вас зроду не було, а гроші будуть переведені на рахунок, який незабаром закриється.


Не пропустіть