Ремонт рульової рейки Mitsubishi Lancer 9

Автомобілі Мітсубісі відомі в усьому світі своєю дивовижною красою дизайнерського оформлення зовні і високою якістю механічних та електронних вузлів, і систем, які наповнюють цей транспортний засіб. Без сумніву, всі власники цієї марки машин довгий час можуть надійно і безпечно їздити на своєму чотириколісного друга, але після певного періоду часу і проходження 80-100 тисяч кілометрів все-таки деякі ремонтні роботи проводити доводитися. Рульове управління одне з найголовніших складових автомобіля, адже від нього залежить точне попадання в крутий поворот і принцип управління в цілому. Стуки і надмірний люфт в рульовому колесі повинен привести Вас на СТО, де Вашому авто проведуть діагностику, визначивши точне місце поломки. У цьому випадку швидше за все ремонту вимагає рульова рейка, яка відповідає за зв’язок керма з провідними колесами.

На Мітсубісі Лансер 9 ремонт рульової рейки найкраще довірити професійним майстрам, які знаються на митсубиси лансер 9 рулевая рейка, але при бажанні цей процес можна здійснити і самостійно. Демонтувавши деталь з автомобіля, затисніть її в тески і почніть розбирання і огляд деформованих і поламаний деталей. Вал рульової рейки може бути підданий корозії, тому його необхідно дістати з корпусу рейки і відшліфувати до максимальної чистоти на токарному верстаті, не забувши його відполірувати. Природно, він зменшиться в діаметрі, тому наступного разу його вже потрібно буде замінити повністю, так як ще однієї шліфування він не переживе. При складанні рульової рейки обов’язково використовуйте новий ремонтний комплект оригінальної конструкції. Замінюються також втулки стабілізатора, пильовики і сальники. Навіть якщо Вам здається, що сальник цілий, то його пружина може бути розтягнута і надалі заподіяти Вашому рульовому багато проблем. Пильовики ретельно зміцнюються хомутами і конструкція збирається воєдино. Встановивши відремонтовану рульову рейку назад на місце з’єднайте і прикрутіть кріпильні болти.

На автомобілі Мітсубісі Лансер ремонт рульової рейки завершено і тепер потрібно буде долити гальмівну рідину в бачок до певного рівня, щоб переглянути гальма. У тому випадку, якщо Ви не впевнені у власних силах і не в змозі виконати таку роботу, то з задоволенням чекаємо Вас на наших станціях технічного обслуговування для діагностики і ремонту будь-яких систем, і деталей Вашого транспортного засобу.


Не пропустіть