Як знайти хороший автосервіс в інтернеті?

Шукати хороший автосервіс – це все одно, що вибирати лікаря. Інакше телефон і обслуговування авто обернеться серйозними втратами в його характеристиках і ресурсоємності окремих систем. Тому у виборі СТО ціни грають не саму визначальну роль, хоча занадто висока або низька вартість послуг повинна насторожити.

З чого почати?

Сучасні хороші автомайстерні прагнуть обзавестися онлайн-представництвами, оскільки в інтернеті можна знайти більше половини потенційних клієнтів. Якщо сайт автосервісу виглядає зрозуміло і представницький, значить у СТО є кошти для його утримання – добра ознака. Таким є – https://knamauto.ru/.

Але перед тим, як зв’язуватися з менеджером, почитайте відгуки на сторонніх ресурсах. Якщо у вас не виникло бажання шукати далі, телефонуйте за вказаними на сайті контактам автомайстерні.

Коли ви приїхали на СТО

Ознайомтеся з прайсом послуг, які надає обраний автосервіс. Діагностика повинна проводитися не тільки за допомогою візуального огляду і механічних приладів, для неї майстерня повинна мати у своєму розпорядженні різної складності стендами та обладнанням зі спеціальними комп’ютерними програмами.

Серед інших послуг обов’язково повинні бути такі:

* Заміна масла.

* Заправка кондиціонера авто, ціна якої залежить, зокрема, від марки агрегату.

* Заміна всіх видів фільтрів і сальників .

* Зарядка акумулятора.

* Бляшані роботи, фарбування .

* Передпродажна підготовка авто.

* Дрібний, локальний ремонт, наприклад, ремонт бампера ; вартість тут корелює з матеріалом деталі і складністю робіт.

Пора співпрацювати!

Після складання загальної картини несправностей і необхідних робіт вам надається кошторис, яку ви можете затвердити або підкоригувати, в залежності від матеріальних можливостей. Якщо вас не влаштовує ціна певних послуг, питайте, ніж вона продиктована. Є роботи, які можна трохи здешевити, але є те, що не може мати низьку вартість, припустимо, установка ГБО , ціна якої стартує з суми приблизно 3 000 грн.

Фахівці СТО самі дбають про те, щоб замовити недорогі, якісні запчастини, хоча, при бажанні та можливостях, ви можете взяти це на себе. При ремонті вам не повинні перешкоджати спостерігати за ходом робіт, цим і відрізняється хороший автосервіс. Фарбування ж може бути досить марким процесом, так що тут доведеться повністю довіритися майстрам.

Якісний автосервіс не робитиме зі своїх послуг таємницю, вам все гранично зрозуміло пояснять, узгодять кошторис робіт і дозволять присутнім поруч зі своєю машиною, якщо захочете.


Не пропустіть