Фарбування автомобіля: що потрібно знати про це?

Фарбування автомобіля – досить складний процес, і саме вона є однією з найдорожчих статей витрат при ремонті автомобіля. В процес входять такі операції, як ремонт кузова, грунтовка, шпаклівка, нанесення антикорозійного покриття, ремонт бамперів та інші операції. Фарбування повинна бути зносостійкого, стійкої до температурних перепадів і корозії. Якість фарбування повинно бути високим, так як вона першою впливає на сприйняття і зовнішній вигляд транспортного засобу. Види барвників, придатних для фарбування автомобілів. Фарбування повинно бути виконано спеціалістами, які знають свою справу наприклад – http://prometey96.ru/pokraska/.

Меламіноалкідні автоемаль. З її допомогою легко можна досягти відмінний результат роботи, якісна забарвлення і блиск. Недоліки при використанні – тривалість засихання емалі.
Нітрофарби. Швидке засихання, низька атмосферостійкість.
Акрилова автофарба. Атмосферостойкость на високому рівні, відмінний фінальний блиск, прекрасні характеристики для фарбування. Недоліки: висока вартість барвника, необхідність нанесення декількох шарів при фарбуванні.

На що варто звернути увагу Затримка за часом виконання робіт. Виконавець призначав один період часу, протягом якого всі ремонтні роботи будуть виконані, а потім продовжив його. Настійно рекомендується з’ясувати можливі причини затримки, з чим була пов’язана призупинення робіт.

Етапи фарбування автомобіля
Рихтування – усунення пошкоджень на оброблюваної поверхні.
Шпаклівка – вирівнювання поверхні, затирка порошкового матеріалу для того, щоб поверхня залишалася ідеально рівною
Грунтовка, нанесення антикорозійного покриття – нанесення спеціального складу, який допомагає зчепленню барвника і поверхні; складу, що перешкоджає дії корозії
Знежирення поверхні, що фарбується – для надійного зчеплення барвника з поверхнею
Процес фарбування автомобіля або його деталей – нанесення тонкого шару барвника, точно підібраного за кольором. На даному етапі неприпустиме попадання сміття і пилу на поверхню!
сушка емалі
Полірування емалі для додання блиску і поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля.
Перевірка якості фарбування. Перш за все, варто оглянути забарвлені елементи в різних умовах і відзначити, чи розрізняються результат в залежності від умов: при штучному світлі, природному світлі і в тіні.
Потім варто звернути увагу на шагрень фарбування, і відмінностей від “рідних” ділянок бути не повинно. Поверхня, на якій проводилося фарбування, не повинна бути нерівній або шорсткою, а пофарбований шар повинен бути рівномірним. Для того щоб покриття було зносостійким і захищало від корозії, важливо звернути увагу на обробку кромок деталей: вони повинні бути пофарбовані акуратно і покриті захисним шаром лаку.


Не пропустіть