Що потрібно знати при виборі дисків і шин на автомобіль

Сьогодні легкові автомобілі розглядаються не тільки як засіб пересування, але і як показник статусу і престижу власника, в зв’язку з цим зовнішнім виглядом автомобіля приділяється все більше і більше уваги. Колісні диски тепер доповнюють образ автомобіля, роблячи його не тільки надійним при експлуатації, але і привабливим зовні. НАйкраще при виборі автомобільних коліс звернутися до спеціалістів – optdisktorg.ru.

Колісні диски

Правильно підібрані диски, шини та колеса в зборі гарантують комфорт, і довговічність експлуатації ходової частини автомобіля. Серед достатку пропозицій, що надходять від виробників необхідно грамотно вибрати і купити диски, шини та колеса в зборі для іномарок так як такі покупки робляться не дуже часто, і з вибраними колесами доведеться їздити кілька років.

Чим важливий якісний диск? Наприклад, на момент руху диск піддається навантаженням у зв’язку з нерівностями доріг, і з збільшенням швидкості авто, навантаження на диск посилюється, і в разі, якщо при виробництві диска використовувався низькоякісний матеріал, то сильний удар може спричинити за собою його деформацію або повне руйнування що загрожує аварією.

Найчастіше при виборі дисків і коліс споживач звертається до інтернет-магазинам, де досить ввести марку свого авто і рік випуску. Після чого покупцеві буде запропонована маса варіантів. Щоб не заплутатися у виборі дисків, потрібно спиратися на матеріал і технологію їх виготовлення, а в ідеалі краще, звичайно, купити диски, шини та колеса в зборі для іномарок.

Види дисків бувають такі: штамповані, литі і ковані. Розглянемо їх все для того, щоб розуміти, які слід купувати.

Їх конструкція складається з двох елементів, пов’язаних між собою електрозварюванням, отвір для маточини і кріпильних болтів. Штампований диск має відмінну міцність, при тривалій експлуатації і деформації диска передбачена прокатка на спеціалізованому обладнанні та його відновлення. З мінусів велика вага.

Литі диски

Литі диски на порядок краще штампованих. Обходять їх за ваговими якостями і великим вибором конфігурації і дизайну. Диски відливаються в спеціальних формах і слідують на подальшу чистову обробку поверхні на токарному верстаті. Для безпомилкового підбору литих дисків для свого автомобіля потрібно володіти такою інформацією це діаметр обода (вимірюється в дюймах) і разболтовка (виліт диска, кількість отворів для кріплення). З мінусів зернистість структури матеріалу, можливість появи порожнеч і каверн, цей недолік може проявити себе під час експлуатації при мінусовій температурі.

Процес виробництва найскладніший з усіх перерахованих дисків, завдяки чому ковані диски мають більш високу якість. Ковані диски виробляються методом гарячого штампування з високим тиском і подальшої механічної обробкою. Ковані диски не тільки легше штампованих, але і обходять литі диски на 25% по своїй масі. З мінусів у них більш висока ціна.


Не пропустіть