Як вибрати незамерзайку?

У зимовий період незамерзайка витрачається швидше, ніж інші технічні рідини.

Автовласникам просто необхідний запас склоомивача при мінусових температурах. А як вибрати правильну рідину, що не замерзає?

Нагадаємо, що омиває рідина винайшли за кордоном, а у нас вона з’явилася лише в 1955 році. Однак в силу наших кліматичних умов, новинка стала замерзати. І росіяни просто розбавив воду етиловим спиртом, а потім вже метиловим і ізопропіловий спирт.

В даний час, у продажу в Росії є склообмивачі в складі яких знаходиться ізопропіловий спирт, який має різкий і неприємний запах. Рідина на метанолі у нас знаходиться поза законом і продається з узбіччя за нижчою ціною.

Омиває рідина на основі ізопропілового спирту дорожче, прекрасно справляється з забрудненнями і створює огляд водієві, але має неприємний запах і виробники зазвичай розбавляють її різними ароматами і барвниками. А це вже може викликати алергічну реакцію у автомобіліста.

Накраще купувати якісну сертифіковану омиваючу рідину в надійного продавця – nezamerzaika-optom.ru.

Вибираючи зимовий стеклоомиватель орієнтуватися треба на його якість. Відрізнити «ліву» рідина від сертифікованої можна по так:

Ємність краще вибирати з прозорою рідиною, але з герметичною і надійною кришкою;

При збовтуванні повинна утворюватися густа піна; Обов’язково повинна бути етикетка з докладним складом рідини;

У ній не повинно бути осаду. Крім того, чим вище відсоток спирту в складі, тим нижче градус замерзання рідини.

Також нагадаємо, якщо ви купили новий стеклоомиватель, обов’язково злийте старий. Інакше можете отримати пекельну суміш, яка зіпсує форсунки.

Деякі автовласники самі виготовляють омиває рідина. Для цього використовують найдешевшу горілку, але у неї є побічні ефекти.

Так, можна зіпсувати лакофарбове покриття, ущільнювачі і гумові щітки. Що віддасте перевагу ви – залежить лише від вас. Однак пам’ятайте, що продовжити термін експлуатації автомобіля може тільки якісний продукт.


Не пропустіть