Як вибрати незамерзайку

Незамерзайка являє собою спеціальну рідину, яка використовується для очищення автомобільного скла. Основною особливістю даної субстанції є стійкість до низьких температур – вона не замерзає навіть в умовах сильного холоду. Описується речовина заливається з відповідний бачок, з якого подається на лобове і заднє скло машини.
www.notfrozen.ru реалізують високоякісну незамерзайку від виробника. Вказана обставина гарантує надійність і ефективність застосування вищезгаданої рідини. Крім того в своєму розпорядженні різними видами незамерзайки, що дозволяє споживачам вибрати оптимальний варіант продукту.

Як вибрати незамерзайку?

Купуючи розглянуту субстанцію, важливо враховувати її складу. Основними компонентами даного продукту є вода і різні види спиртів:
– Етанол. Це відмінно змиває бруд зі скла. Крім того, етиловий спирт практично не робить негативного впливу на здоров’я самого водія і пасажирів. Однак така миюча рідина має досить високу вартість;
– ізопропиловий спирт. Незамерзайка на основі вказаної речовини є найбільш популярною. Це обумовлено доступною вартістю і відносною безпекою продукту. Однак таке миючий засіб має дуже неприємний запах;
Виробництво незамерзайки увазі також використання різних додаткових компонентів. До них відносяться спеціальні барвника, всілякі поверхнево активні речовини, інші субстанції. Щоб отримати якісну незамерзайку без запаху, виробники застосовують відповідні ароматизатори. В результаті продукт може пахнути фруктами або виділяти легкий запах морського бризу. При цьому присутність спирту в складі миючого засобу практично не відчувається.
Треба зауважити, що іноді для виробництва незамерзайки використовується метанол. Така змиває рідина виходить максимально дешевою. Однак метиловий спирт дуже погано впливає на здоров’я людини. Він може спровокувати розлади зору та інші подібні проблеми.

Основні характеристики продукції

Вибираючи незамерзайку від виробника, слід звертати увагу на наступні параметри придбаного кошти:
– Хімічна формула спирту, який міститься в даному продукті;
– Здатність речовини ефективно змочувати потрібну поверхню і проникати в структуру бруду;
– В’язкість субстанції, від якої залежить пропускна здатність форсунок при різних параметрах т \ зовнішньої температури;
– Наявність і тип поверхнево активних речовин, які відповідають за показники ефективності незамерзайки;
Також варто враховувати коефіцієнт заявленої температури замерзання описуваної рідини. Від даної характеристики залежить можливість експлуатації незамерзайки в конкретному регіоні РФ.


Не пропустіть