Навіщо потрібні універсальні протитуманні фари

Освітлення автомобіля вкрай необхідно водієві, як в погану погоду, так і темний час доби. Основне завдання оптики будь-якого транспорту по максимуму поліпшити видимість на дорозі. Тому вона повинна завжди бути справною.

Сьогодні допомогти подолати морок і туман здатні універсальні протитуманні фари, додатково встановлені на автомобіль. Спробуємо в цій статті більш детально розібратися в тому, навіщо дійсно вони так необхідні водієві.

Протитуманними фарами прийнято називати додаткову оптику автомобіля. Саме вона сьогодні більшою мірою покращує видимість на дорозі, особливо в зимову пору. Так ось: противотуманки далеко не для краси. Вони відповідають за безпечне пересування автомобіля.

Існують універсальні протитуманні фари. У разі якщо їх правильно встановити, вони дійсно поліпшать якість далекого і ближнього світла, оскільки добре висвітлюють узбіччя і дорогу. Що стосується сліпучого дії фар, воно невисоке. Універсальні протитуманні фари мають зручними кронштейн кріплення, тому їх цілком реально встановити на будь-якої автомобіль. Місце їхнього розташування верх або низ бампера.

Зараз величезна кількість виробників певних марок автомобілів випускають машини, де вже вбудовані штатні протитуманні фари. Дуже часто якість таких фар не дуже хороше, тому часом вони вимагають доопрацювання. В результаті їх просто замінюють.

Конструкція автомобільної оптики сьогодні передбачає штатні протитуманні фари. Їх бажано встановлювати в «рідне» для них місце. Якщо це ніяк не виходить, тоді універсальні протитуманні фари «здатні подружитися» з усякою маркою транспортного засобу. Найважливіше в цьому випадку правильно зробити установку. це потрібно для того, щоб не нашкодити учасникам дорожнього руху.

Такі фари підбираються дуже ретельно, оскільки їх розташування зовні, а не на штатному місці. Однак вони гранично часто піддаються потрапляння бруду і величезної кількості дрібних каменів. Посадка фар низька, тому необхідно вибирати такі моделі, корпус яких міцний. Часто водії додатково встановлюють решітки. Їх основне призначення підвищення терміну служби противотуманок. Колір випромінюваного світла фар синій. Такий спектр зазвичай належить жовтим і молочно-білим фарам. Його перевага полягає в наступному: цей колір найкраще здатний поборотися з поганою видимістю на дорозі. тому не вагайтеся і замовляйте установка и замена противотуманных фар.


Не пропустіть