Особливості вибору сідельного тягача: американський чи європейський?

Складно уявити автопарк транспортної компанії без сідельного тягача, що займає особливе місце на арені вантажоперевезень між містами або країнами. Переважна частина вантажів транспортується автопоїздами за допомогою техніки, оснащеної напівпричепами. Але, щоб зрозуміти які виробники краще, європейські або американські тягачі з пробігом, перш за все, необхідно розібратися з відмінними характеристиками перед тим як вибирати http://dst38.ru/gruzovyye-avtomobili-irkutsk.

Ключові деталі, з якими краще визначитися заздалегідь

Купівля тягача – відповідальний процес, що вимагає уважності до величезної кількості варіантів, пропонованих на сучасному авторинку. Якщо вчасно не помітити приховані недоліки, перевізнику доведеться зіткнутися з неприємностями і навіть збитками через невигідного придбання. У зв’язку з цим важливо враховувати:камаз

Різновид вантажу, для якого Ви плануєте купити тягач man бу або в новому стані
властивість вантажопідйомності
Кількість палива (для повної картини вартості доставки вантажу)
Потужність двигуна – не менш важливий момент, який впливає на різні можливості для великовагових вантажів
Стан ходової частини, трансмісії
Кількість спальних місць в кабіні
Перш ніж оформити заявку або купити тягач в кредит в Москві , не забудьте врахувати тип і модель напівпричепа
Умови, в яких Вам доведеться працювати, мають велике значення при виборі кількості осей тягача. З найскладнішими завданнями двухосной автомашині не впоратися, для цієї мети ідеально підійде тривісна.

Особливості вибору сідельного тягача: американський чи європейський? Купити сідельний тягач бу в МосквіЧим відрізняються «американець» і «європеєць»?

Якщо Ви не наважуєтеся купити старий тягач американського виробництва, придивіться до європейського типу. Він користується більшою популярністю по одній простій причині – це вартість на запасні частини. Вони дорожчі у американських виробників, їх складніше дістати. З іншого боку, американець підкорить Вас просторістю водійської кабіни і великим капотом, якими не можуть похвалитися європейські вантажні тягачі бу .


Не пропустіть