ТАК ЧИ ХОРОША TOYOTA, ЯК ПРО ЦЕ ГОВОРЯТЬ?

Яка японська машина найпрестижніша? TOYOTA – скажіть ви і матимете рацію, а може бути і не зовсім. Хоча, безперечно, саме ця автомарку з Країни Вранішнього сонця є найпопулярнішою в деяких країнах. І ще одні факт – це найбільший виробник автотранспорту в Японії. А якщо розглядати цей бренд крізь призму російського автомобіліста, то моделі TOYOTA дуже затребувані на нашому авторинку, і особливо на вторинному. Більш того все частіше експертні оцінки містять інформацію про те, що в процентному співвідношенні машини цієї марки домінують в більшості сегментів. Що ж насправді являє собою це авто можете ознайомитися на сайті – 2auto.su/modelny-ryad/toyota/.

Думка №1: Простота і доступність обслуговування.

Якщо розглядати весь товарний ряд автомашин японського виробництва, то TOYOTA за ціною значно перевершує HONDA, NISSAN, MITSUBIS і ін. Однією з ключових причин такого стану справ однозначно є сформоване громадську думку про унікальність деяких елементів машини. Завзяті прихильники цієї марки взагалі беруть на себе сміливість стверджувати, що TOYOTA не має собі рівних серед «японок». Але чи є фактичні підстави для таких заяв? Автомобілі марки TOYOTA мають дві незаперечні переваги: ​​- відносна простота ремонту; – Недорогі (порівняльні) і завжди доступні запчастини. Саме ці переваги завжди наводять як аргументи власники Тойот. Але це дуже спірна точка зору, тому як по справедливості, потрібно порівнювати конкретні моделі, наприклад, TOYOTA COROLLA і NISSAN SUNNY. Навряд чи ремонт Нісана буде проблематичніше, ніж Тойоти. Що ж стосується запасних частин, то саме у цих двох моделей ситуація буде приблизно рівнозначна. Хоча, якщо порівнювати в цьому аспекті HONDA, MITSUBISHI або інші «япономаркі», то проблеми з наявністю запчастин мають місце.

Думка №2: Найнадійніший

У побуті думка про виняткову надійності TOYOTA в порівнянні з іншими японськими авто. Знову, якщо говорити правдиво, то така характеристика буде вірною по відношенню до окремих моделей. Той же красень NISSAN AVENIR не менше надійний на дорозі, ніж TOYOTA CALDINA. А HONDA CIVIC нітрохи за цим параметром не поступається тій же TOYOTA COROLLA. Варто зайти на будь-який хороший автомобільний форум і стає зрозумілим, що у Тойот не найнадійніший мотор і не найміцніша підвіска. Так, у HONDA, незважаючи на дорогу вартість і складність ремонту, термін експлуатація в умовах російських доріг і суворого клімату набагато довше. Крім того, що тойотовские движки моментально реагують на бензин поганої якості, в той час, як ніссановскік агрегати цього практично не помічають. А розгадку такого стану справ можна дуже легко зрозуміти на прикладі двох випущених в один і той же час моторів: тойотовского 5A-FE і ниссановского GA15DS. У першому випадку використаний карбюратор, а в другому – впроваджена система електронного уприскування палива. Відповідь на питання про те, який движок буде зручнішим в експлуатації і обслуговуванні очевидна кожному – карбюратор менш вдале рішення. Подібний порівняльний аналіз можна продовжувати нескінченно, але думаємо, що все буде розвиватися приблизно за таким, же сценарієм.
Який висновок?

Якщо узагальнити продукцію японських виробників, то можна сміливо стверджувати, що кожна марка не є ні поганий, ні домінантною. Просто кожен автовиробник має вдалі і невдалі конструкції. Тому, якщо сперечатися який «японець» краще, то потрібно порівнювати конкретні моделі, і ніяк не модельні ряди в цілому. Хочемо зазначити, що ми ніяк не проти автомашин бренду TOYOTA. Навпаки, ми дійсно вважаємо, що ці авто гідно займають лідируючі позиції серед найавторитетніших машин світу.


Не пропустіть