Особливості кузовного ремонту

Яким би новим або дорогим не було авто, і як би акуратно його ні водили, від появи проблем з кузовом не застрахований жоден автовласник. Причому не обов’язково потрапляти в ДТП, навіть при самому акуратному використанні виникають ті чи інші дефекти – подряпини, відколи. Причому вони не просто псують вигляд автомобіля, а стають вогнищами корозії. Тому кузовний ремонт автомобілів в http://autodepo39.ru/ краще не відкладати і вчасно звертатися до професіоналів. Інакше, крім зіпсованого виду, можна дочекатися і більш серйозних проблем.

Виходячи зі складності виникаючих проблем з кузовом, розрізняють три категорії ремонту – дрібний ремонт, середній і складний. Якщо дефекти незначні, то впоратися з ними часто можна і самостійно. Головне, усувати їх вчасно – до появи корозії, так як вона досить швидко розповзається. З нею боротися буде важко і напевно вже в автосервісі. Природно, це зажадає додаткових витрат.

Так, до дрібного ремонту відноситься позбавлення від дрібних подряпин, видалення плям, відновлення лакофарбового шару. Незначні відколи можна виправити рідною фарбою. Для позбавлення від дрібних подряпин можна скористатися полірувальної пастою. Головне, не надто їй захоплюватися, щоб не оголити грунт, а то і метал кузова.

Як правило, коли планується продаж авто, доводять до розуму не тільки технічну сторону, але і повертають автомобілю привабливий вигляд. В цьому випадку допоможе абразивна поліровка кузова автомобіля в автосервісі. Її роблять у кілька етапів: спочатку лакофарбове покриття очищається від забруднень, потім кузов полірується абразивними пастами, миється і доводиться до блиску. Однак необхідно розуміти, що таким чином видаляються тільки подряпини з глибиною не більше 50% товщини шару лаку.

Середній і складний кузовний ремонт – це вже робота для фахівців автосервісу. До першого нагоди відноситься шпаклівка з фарбуванням деяких ділянок, а також вирівнювання не надто серйозних нерівностей.

А ось якщо у кузова більш серйозні проблеми, то це вже великий ремонт. У цьому випадку вдаються до зварювальних робіт, пайку, виправлення великих вм’ятин, забивання серйозних пошкоджень, заміни деяких елементів кузова. Він вимагає від ремонтника чималого досвіду і наявності набору професійних інструментів.

Залежно від виду робіт і заміни конкретної деталі вартість ремонту може значно відрізнятися. В середньому ціна заміни задньої панелі автомобіля трохи вище, ніж інших деталей кузова.

Що стосується термінів ремонту – все залежить від складності майбутніх ремонтних робіт. Усунення різних дефектів може зайняти як десяток хвилин, так і відняти кілька днів.


Не пропустіть