Переваги ГБО

Щодня ціни на бензин ростуть, і ніхто не думає їх знижувати. Тому все більше водіїв замислюється про встановлення газу на авто. Установка ГБО проводиться як на легкові авто, так і на вантажні. Особливо ГБО буде зручно у використанні для машин, які проїжджають в місяць близько 15 або більше тисяч кілометрів. Також для авто на підприємствах цей варіант подачі палива буде краще, ніж бензин або солярка. Потужність роботи і показники авто не погіршаться від установки ГБО, а навпаки, це дозволить продовжити термін роботи комплектуючих машини. Ціни на комплектуючі і балони для ГБО модете оглянути на сайте.

Установка газобалонного обладнання (ГБО) це відмінний варіант для тих, хто дуже часто використовується автомобіль.

Які ж переваги має ГБО:

Ціна, економія на пальному.
Екологічно краще використання, ніж бензину.
Щадний режим роботи двигуна і продовження терміну експлуатації.
Фахівці з монтажу ГБО не рекомендують встановлювати газ на авто з маленьким об’ємом двигуна, що уникнути перегріву і інших несправностей. Установка газу на авто в Києві в середньому обійдеться клієнтові в три тисячі гривень, це при користуванні авто вітчизняного виробництва. Для іномарок установка ГБО буде коштувати від трьох до п’ятнадцяти тисяч гривень, в залежності від марки та моделі авто. Також можна придбати ГБО на авто в Києві в кредит, і щомісяця виплачувати певну суму до повного її погашення. Природно, за користування кредитом необхідно виплачувати додаткові відсотки. Деякі служби для установки газобалонного обладнання самі можуть запропонувати розстрочку на вигідних умовах для покупця. І це набагато дешевше обійдеться, ніж кредит у банку.

Основною перевагою установки ГБО скорочення витрат на авто в два або більше разів. Вартість газу становить 50% від вартості бензину. Окупність вартості установки ГБО, можлива, вже протягом півроку.

Ціни установки і обслуговування газобалонних установок практично не відрізняються на станціях технічного обслуговування автомобілів. Звичайно, потрібно дізнатися інформацію про ГБО безпосередньо перед установкою, і вибрати правильну систему газобалонної установки для обслуговування. Виробництво і інсталяція повинна проводитися тільки перевіреними компаніями та висококваліфікованими фахівцями.

Газова установка знижує навантаження не тільки на двигун автомобіля, але і на допоміжне обладнання. Машина буде рідше ламатися і це також позитивно впливає на збереження бюджету. Також установка газового обладнання на авто добре впливає на масло в двигуні і на тривалість роботи свічок.

Ще одним важливим фактором на користь газового обладнання безпека. Витік газу менш небезпечна на відміну від витоку бензину. Рідке паливо довго випаровується і тому може привести до швидкого займання. Установки ГБО оснащені системою захисту європейського рівня безпеки і відповідають всім нормам споживача. Тому встановлюючи на авто газову установку, ви не тільки заощадите витрати на машину, але і подбаєте про свою безпеку і поліпшите якість і чистоту навколишнього середовища.


Не пропустіть