ПЕРЕВАГИ АВТОЛОМБАРДІВ, ПРО ЯКІ ВИ МОГЛИ НЕ ЗНАТИ

Кожен автомобіліст підходить до процесу покупки автомобіля з максимальною ретельністю. Як правило, оцінюються всі негативні і позитивні сторони конкретного транспортного засобу, включаючи марку, модель, пробіг і багато інших чинників. Такий відповідальний підхід не можна назвати неправильним, так як куплена машина зможе не тільки швидко і безпечно доставляти вас потрібне місце, але і при необхідності виручити фінансово. Так як ніхто з людей не застрахований від проблем, для вирішення яких може терміново знадобитися велика сума, в цій статті ми поговоримо про те, які переваги може дати автоломбард москва.

Коли стане в нагоді автоломбард

Взяти серйозну суму в борг у родичів або друзів не завжди можливо, часто з міркувань анонімності, адже деякі проблеми не варто виносити на громадське поле. В такому випадку найраціональнішим рішенням є залишити автомобіль під заставу і отримати готівку. Таким видом кредитування займаються спеціалізовані фінансові установи, які люди найчастіше називають автоломбарду.

Послуги автомобільного ломбарду користуються активним попитом, так як це один з небагатьох реальних способів отримати кошти в кредит на вигідних умовах. Варто відзначити, що більшість автомобільних ломбардів можуть видати гроші під заставу спецтехніки, мотоциклів, вантажних машин та іншого транспорту або обладнання. Така універсальність відкриває широкі можливості для широкої аудиторії.

Останнім часом автоломбарди користуються підвищеною популярністю серед молодих підприємців, у яких не вистачає оборотних коштів на розвиток бізнесу. Варто зазначити, що передові автоломбарди можуть запропонувати кредит під заставу ПТС. Це дуже зручно, адже можна вільно переміщатися по ділових питаннях і вкладати гроші в розвиток справи одночасно.

Головні переваги автоломбардів

Багато людей на власному досвіді переконалися в тому, що співпрацювати з такими фінансовими організаціями дійсно вигідно і безпечно. Саме цим можна пояснити широке поширення подібних послуг. Головна перевага, яку має позику під заставу автомобіля полягати в тому, що готівку можна отримати буквально протягом 1-2 годин. Угода оформляється офіційно, договір повністю прозорий і повністю відповідає вимоги законодавства.

Не можна забувати і те, що можна отримати кредит під заставу автомобіля без довідки про доходи, а також не потрібно буде шукати надійного поручителя. А адже саме ці базові умови потрібно виконати для отримання позики в банку. Крім того, менеджери автоломбардів ніколи не цікавляться кредитною історією клієнта. Отже, навіть чорні списки банків не поміщають вам отримати кредит під заставу автомобіля. На практиці вам знадобляться тільки паспорт і технічний паспорт на транспортний засіб.


Не пропустіть