Професійний ремонт сколів і тріщин лобового скла

Сколи та тріщини – головні вороги для лобового скла автомобіля. Така неприємність може трапитися з кожним. Найчастіше причиною появи відколів на лобовому склі є дрібні камені, які потрапляють на нього під час руху автомобіля.

Часто буває, що усунення сколів відкладається, з якихось причин на невизначений час. Тоді ситуація погіршується, і дрібна проблема перетворюється у велику проблему. Згодом, навіть в самий маленький отвір на склі, під дією вібрації кузова, або вологи і температури розширюється, і ми вже помічаємо, що замість невеликого відколу на склі вже утворилася пристойна тріщина. Тоді постає питання – міняти скло, або робити ремонт? Всім відомо, що заміна скла – дорога послуга, тому дешевше буде зробити ремонт.

ремонт трещин і сколів на лобовому склі можна зробити швидко і якісно. Сучасні технології та матеріали дозволяють усунути майже будь-яке пошкодження. Головне в цій справі, щоб цією проблемою займалися професіонали. Головну роль в такій справі відіграють практика і досвід. Саме тому – ремонт можна довірити тільки людям, які вже проводили такі заходи, знають всю специфіку і послідовність цих робіт.

Перед тим, як приступити до ремонту, фахівець, перш за все, проведе огляд і оцінить ступінь пошкодження, від цього буде залежати подальший хід робіт. Потім підготує пошкоджене місце до подальшої роботи, очистить від бруду і пилу, знежирити. І тільки після цього приступить безпосередньо до ремонту. Акуратно, через інжектор, в тріщину вводиться полімер. Потім проводиться сушка полімеру, за допомогою спеціальної лампи з інфрачервоним випромінюванням. Тільки після того, як полімер повністю висохне, можна приступати до його шліфуванні. Якщо все зроблено правильно, можна вважати, що проблема вирішена.

Але коли у вас не маленький скол, а велика тріщина, то доведеться застосувати інші методи для усунення пошкодження. Тут вже потрібно буде використовувати дриль, спеціальні свердла і затискачі, а найголовніше, як уже зазначалося – людський фактор. Тільки професіонал впорається з такою складною і кропіткою роботою.

Сколи та тріщини на лобовому склі – це пряма загроза вашому життю і здоров’ю. Тому усунення цієї проблеми варто довіряти тільки професіоналам.


Не пропустіть