Як вибрати меблі?

Для меблювання необхідно підбирати ті речі, які потрібні і зручні, і як можна менше зайвого. Маючи маленьку квартиру, треба особливо продумано підбирати меблі. В першу чергу пропонуємо звернутися до спеціалістів интернет магазину меблів – www.mechta-mebel.ru.

При виборі шаф-купе особливу увагу треба приділяти матеріалу профілю. Запорука якості використання алюмінієвого профілю з поліпшеними фізико-механічними властивостями, що забезпечують необхідну міцність і довговічність шаф-купе, а також якісні роликові механізми. Це забезпечує плавність і безшумність ковзання. Конфігурація вертикального профілю, що імітує ручку, робить шафа-купе зручним в експлуатації. Профіль розрахований на виготовлення дверей зі скла, ДСП, дзеркала та інших декоративних матеріалів.

Як вибрати кухню? Кухонний гарнітур, або просто кухня, як всі ми звикли її називати, відноситься до таких предметів інтер’єру, без яких немислимий сучасний будинок. Вибираємо і купуємо кухні ми не так вже й часто, один гарнітур може служити нам десятиліття. Саме з цієї причини будь-яка людина, незалежно від свого статусу і становища в суспільстві, до придбання кухонного гарнітура підходить з особливим трепетом.

Будь-який кухонний гарнітур складається з підлогових і підвісних модулів різної ширини і висоти. Їх необхідну кількість слід підбирати відповідно до розміру кухонного приміщення. Сучасна кухня передбачає установку модулів, не окремо кожен, а під єдиною стільницею. Навісні полки можуть бути відкритими, з глухими дверцями або з декоративною вставкою зі скла або акрилу.

Висувні ящики шаф знахідка як для великої, так і для маленької кухні. При невеликій ширині вони раціонально використовуються на всю глибину. У цих предметах може зберігатися посуд, кухонне начиння або запаси їстівного. Ящик столу, оснащений метабоксом, легко викочується на роликах, вміст в ньому добре видно і вільно виймається з будь-якого боку.

Але основна робоча поверхня, де розгортається процес приготування їжі стільниця. Головне для стільниці на кухні не естетична, а функціональна складова. Найпопулярніші стільниці ДСП, покрита пластиком різної товщини 28, 38 мм. На сьогоднішній день великого поширення набули стільниці зі штучного каменю, що володіють підвищеною міцністю. З штучного каменю можливе виготовлення стільниць будь-якої товщини і конфігурації.

І на закінчення хочеться сказати: практичність меблів фундамент, без якого не можна побудувати справді зручний і красивий будинок. Краса не повинна стати самоціллю, інакше вона буде неприродною, показною. Можна захарастила квартиру ефектною, розкішної, ошатною меблями, але відсутність зручності і логіки при її розміщенні і поєднанні зробить інтер’єр непривабливим. І навпаки, проста, скромна, але зручна і гармонійна меблювання справляє приємне враження, доводить, що поєднання краси і зручності дуже важливо.


Не пропустіть