Де і як купувати запчастини на автомобіль

Сучасний ринок деталей до іномарок або вітчизняних автомобілів подібний ринку алкоголю і тютюну, дуже багато підробок. Також висока конкуренція між вітчизняними та закордонними виробниками ускладнює пошуки потрібних запчастин. Більш надійні і дешеві пропозиції з Європи постійно витісняють наш автопром. Тому потрібно мати певні знання, де краще купити, щоб не потрапити на підробку і підібрати оптимальний варіант за якістю і засобам. Таким місцем може бути – http://www.vollo.ru/.

Види запчастин

Оригінальні. Вони зроблені безпосередньо самим автомобільним підприємством. Тільки потрібно розуміти, що автомобільної компанії не рентабельно будувати свої повномасштабні заводи, тому вони знаходять виконавців, укладають з ними договір, обговорюють параметри, після чого запускають виробництво з повним контролем якості і нанесенням свого логотипу. У разі порушення якості, контракт розривається.

Завод може перебувати в Норвегії, але кінцевий матеріал буде німецької якості. Від сторонніх постачальників. Займаються випуском деталей концерни, які не мають прямих договорів з компанією. Ці заводи роблять точну копію оригіналу, можливо, вносять якісь зміни, застосовуючи на них свої технології. Вони, звичайно, сертифіковані і поставляються на продаж з оригінальним якістю, або трохи відрізняються від нього. Багато автовласників вважають за краще купувати фірмові деталі прямо в дилерському СТО, аргументуючи це упевненістю в якості виробника, до якого вони буквально прив’язані гарантійними зобов’язаннями компанії Але такий варіант не гарантує збереження гаманця. Так як часто на СТО ціну завищують.

Ціни на запчастини

Якщо порівнювати з цінами в дилерському магазині. Якість отримуємо однакове, але ціна, завищена через бренд. Така ситуація складається через двосторонні поставки з заводів. Частина поставляється в офіційні дилерські СТО, а частина безпосередньо на реалізацію в магазини. При цьому сервісні центри завищують ціну. Якщо автомобілю більше 5-ти років, купувати нову деталь нерентабельно. Тому існує можливість не витрачати велику кількість грошей і знайти б у. Знайти варіант б у можна в спеціальних магазинах, що займаються їх реалізацією. В кожному місті Росії існує відразу кілька спеціальних магазинів, там можна знайти більш підходящі варіанти по ціні, також проконсультуватися з менеджером і зробити попереднє замовлення. Але при цьому слід звертати увагу на маркування виробника, щоб не купити підробку.

З розвитком глобальної мережі Інтернет, з’явилася можливість знайти потрібні деталі, не виходячи з дому. На даний момент цей ринок динамічно розвивається. Ціни нижче, в порівнянні з магазинами. Великий вибір і функціонал, який надають сучасні сайти, допоможе з легкістю знайти те, що необхідно. У порівнянні з СТО. деталь можна буде розглянути, якщо не сподобається відправити назад. Але щоб не купити кота в мішку необхідно добре самому розбиратися в типах, фірмових відмінностях, або знайти посередника, який допоможе знайти оптимальний варіант. Кожен має право вибрати, де краще придбати запчастини. А ми постаралися трохи прояснити ситуацію, і бажаємо Вам, вдалих покупок. Але при цьому слід звертати увагу на маркування виробника, щоб не купити підробку.


Не пропустіть