Як швидко продати свій автомобіль?

Як швидко продати свій автомобіль?

Природно, що кожен власник автомобіля бажає продати свій транспортний засіб швидко і за максимально можливою ціною. Ідеально, звичайно, якщо ця ціна буде в межах максимальної ціни авто даної моделі на ринку. Однак для цього і ваше авто має бути в ідеальному стані. Але якщо вам необхідно швидко продати авто, то тут доведеться піти на деякі компроміси і скористатися послугами експертної оцінки авто. Автосалон “Карпрайс ру” на сайті http://rater.club/otzyvy/avtosalony/carprice швидко проведе діагностику і оцінку вашого авто. Якщо вам потрібно терміново продати авто вони можуть викупити його у вас.

Які ж чинники впливають на вартість автомобіля?

1. Рік випуску і реальний технічний стан автомобіля – це, мабуть, найбільш важливий фактор при оцінці авто. Чим «молодше» ваша машина, тим дорожче вона буде цінується. Це цілком логічно. Однак не менш важливим є те, як старанно ви стежили за технічним станом вашого автомобіля і в яких умовах його утримували і експлуатували.

2. Стан кузова автомобіля , салону і т. Д. – Це те, що для потенційного покупця варто якщо не на першому місці, то на другому точно. Однак не варто вкладати свої сили і засоби в просте маскування дефектів, т. К. Фахівець безпомилково визначить такі моменти. Якщо ви хочете реально збільшити вартість вашого автомобіля, то варто скористатися послугами професійних СТО.

3. Пробіг. Безумовно, такий фактор як пробіг автомобіля, є значимим при продажу авто. Для автомобілів, які експлуатуються в режимі великого міста, зазвичай мають пробіг від 20000 до 30000 км / год. Однак, якщо ваш автомобіль рідко експлуатувався і зберігався в сухому приміщенні, то його вартість буде значно вище, ніж у подібного авто того ж року випуску.

4. Переваги автомобіля. Якщо у вашого автомобіля є якісь особливі переваги або додаткові опції, які можу збільшити його вартість в порівнянні з аналогічними авто такого ж типу, марки і стану, вам слід обов’язково описати всі ці особливості автомобіля перед продажем. Не забудьте згадати про додаткове обладнання, яке встановлено на вашому авто.

5. Марка, модель і комплектація авто. Природно, що перше, на що звернуть увагу при оцінці вашого авто – його марка, модель і комплектація. Популярні марки і моделі авто зазвичай продати набагато простіше.

6. Сервісна книжка. Якщо ваш автомобіль не має сервісної книжки або вона не заповнена, то це безумовно негативно відіб’ється на ціні вашого автомобіля при оцінці. Зрозуміло, що автомобіль, який в процесі експлуатації проходив регулярне технічне обслуговування на солідному СТО, то це значно збільшує його вартість.


Не пропустіть