Фарбування титанових дисків

Якісна покраска дисков здатна продовжити термін служби даних виробів, повернути їм первісну красу, відновити вигляд автомобіля. Ця процедура вимагає суворого дотримання послідовності робіт і правильного виконання кожного їх етапи.

Наскільки необхідно пофарбувати титанові диски?

Титанові диски вважаються на сьогодні найміцнішими колісними дисками. Такі вироби славляться високою стійкістю до механічних пошкоджень, дії агресивного зовнішнього середовища, корозії. Звичайно ж, в їх складі присутні не тільки титан без домішок, інакше б їх ціна перевищувала всі розумні межі. Але титанова основа дисків грає вирішальну роль при розгляді їх характеристик, надаючи підвищену міцність і надійність, що підтверджується активним використанням даного металу в авіації та ракетобудуванні.

Оскільки титановий сплав, з якого виготовляють автомобільні диски, коштує чимало (внаслідок трудомісткості процесу виготовлення і спочатку високу вартість сировини), то встановити їх на свій транспортний засіб може дозволити далеко не кожен. Так, хімічні властивості титану забезпечують високий антикорозійний захист. Але іноді наступають випадки, коли варто пофарбувати титанові диски, провести їх реставрацію, щоб максимально продовжити термін їх експлуатації. До можливих причин фарбування такого типу дисків автомобіля відносяться такі явища:

в процесі експлуатації на поверхні колісних дисків утворюються подряпини, відколи, тріщини різної глибини;
власник бажає змінити колір покриття, зробити індивідуальний дизайн, виходячи з естетичних міркувань;
після покупки б / у автомобіля, укомплектованого титановими дисками, виявляється, що вони знаходяться в не задовольняє нового власника стані.
Як уникнути помилок при фарбуванні титанових дисків

Фарбування титанових дисків – процес багатоетапний. Він включає в себе підготовку виробів (очищення, механічну і хімічну обробку, шпаклівку, грунтування), нанесення фарби, лакування або полімеризацію, сушку.

Нехтування підготовчими операціями спричинить за собою відшарування нового покриття, поява здуття і бульбашок. Якщо погано просушити кожен шар грунтовки, фарби або лаку, то з’являються великі здуття, через які знадобиться повне зняття покриття. Це найпоширеніші помилки при фарбуванні автомобільних дисків.

Фарбувати колісні диски з титану можна самостійно акриловими або гумовими фарбами. Але наскільки це розумно, якщо виходити з початкових високих якостей і вартості подібного типу дисків? Крім того, якщо власник автомобіля бажає отримати покриття, таке ж надійне, як заводське, то варто застосувати порошкові полімерні фарби. Їх напилюють за допомогою спеціального обладнання, а потім оплавляют в печі, тому така фарбування можлива тільки в профільних майстерень.


Не пропустіть