Прокат вантажного і комерційного автотранспорту

Прийнято вважати, що більша частина клієнтів компаній, що займаються прокатом автомобілів, складають приїжджі. Насправді це не так. Більшість договорів укладається з місцевими жителями, які з якихось причин не можуть обійтися без автомобіля, а своєї машини не мають або не можуть нею скористатися. Крім того, користуються прокатом і організації, змушені періодично вдаватися до послуг автотранспорту, але не бажають здійснювати дорогу покупку. Причому стосується це і автомобілів комерційного сегмента.

аренда коммерческих авто затребувана тими компаніями, які відчувають потребу в автотранспорті періодично, і покупка власного авто для них економічно недоцільна. При цьому за рахунок варіативності модельного ряду завжди є можливість вибрати машину відповідно до конкретної завданням. Це може бути компактний розвізний фургон або повноцінний пасажирський мікроавтобус, або навіть легка вантажівка.

Найчастіше орендарі звертають свою увагу на компактні комерційні фургони. Подібні моделі відрізняються невеликими габаритами, простотою управління, високою маневреністю і рухливістю, а також високою паливною економічністю. У той же час їх вантажний відсік здатний вмістити в себе кілька сот кілограмів вантажу. В першу чергу машини подібного класу використовуються в якості кур’єрських, для доставки різної документації та інших вантажів, що мають незначну вагу.

В цілому машини подібного класу оптимально відповідають завданням невеликих компаній і здатні вирішувати практично весь асортимент транспортних завдань, підвищуючи загальний рівень ефективності організації при оптимізації її витрат.

Користуються орендою комерційного транспорту і приватні клієнти, у яких виникла потреба в перевезенні вантажів, що не поміщаються в салоні або багажнику звичайного легкового автомобіля. Особливо затребуваний подібний прокат під час організації переїзду на нове місце проживання або облаштування дачі. Звичайно, альтернативою може стати звернення до спеціалізовані транспортні компанії, але найчастіше вартість подібного сервісу виявляється дуже серйозною.

При цьому на орендованому автомобілі завжди можна підлаштувати терміни транспортування, наприклад, зробити все у вечірній час, коли на дорогах стає значно менше машин і перевезення займає менше часу. У транспортних компаніях далеко не завжди підуть на нічну доставку, або зажадають за це підвищений тариф. Крім того, самостійно завжди можна внести корективи в маршрут руху.

Не варто також забувати і про те, що вартість оренди завжди залишається однаковою і не залежить від кількості операцій. Тому експлуатувати автомобіль при вирішенні завдань можна з максимальним навантаженням.

Оренда комерційних автомобілів поки не отримала такого широкого поширення, як прокат легкових авто, але подібний сервіс за рахунок популярності у клієнтів активно розвивається, і пропонується не тільки в Москві, але і інших російських містах.


Не пропустіть