Як підібрати динаміки для автомобіля

Автовласник може вважатися щасливчиком, якщо в його новому авто стоїть гарна, правильно розміщена акустична система. Часто в стандартних комплектаціях нових машин акустика взагалі не встановлена ​​або звучить відверто погано.

Якщо Ви зіткнулися зі схожою проблемою, то пора подумати про покупку більш потужних колонок, які навіть допоможуть подолати сонливість за кермом. Carzone.su интернет магазин автоэлектроники може вам запропонувати великий асортимент акустичних систем, автомагніто і іншого.

Різновиди акустичних систем

Першим кроком має бути вибір потрібного типу Автодинамик. Всього їх два: компонентний і коаксіальний. Компонентний вид більш просунутий і досконалий. Динаміки знаходяться окремо. Якщо їх грамотно встановити, то можливо отримати так званий ефект «присутності». Завдяки йому самий невибагливий слухач здатний розрізнити звуки окремих інструментів під час відтворення улюбленої композиції.

Коаксіальна акустична система це кілька динаміків в одній колонці. Найбільш простою конструкцією такого типу можна назвати ту, в якій присутній один великий динамік, а поруч з ним розташовуються динаміки поменше. Гідність подібних систем це елементарність монтажу і порівняно невисока ціна. Для такого типу акустики також характерно піддіапазонами поділ. Кожен поддиапазон має окремий динамік.

Затребуваність коаксіальних колонок невблаганно падає. Їх вибирають ті, для кого важливо не стільки звучання, скільки елементарне наявність музики в салоні. Вони найчастіше використовуються в недорогих машинах, вантажівках, маршрутках.

У свою чергу, набуваючи навіть відносно дешеву компонентну систему реально отримати прийнятне відтворення. В колонках бюджетного сегмента даного виду пара низько-середньо частотних динаміків (мидбасов) і два високочастотних (пискавок). Дорогі колонки мають ще й низькочастотний динамік сабвуфер. Більш того, в одному салоні деякі меломани уміщають цілих два.

Вибір і правильний монтаж

У більшості моделей авто місця під динаміки заздалегідь визначені. Якщо використовувати їх, то доведеться підшукувати пристрою певного розміру. Шкода, але, як правило, вони повинні бути дуже маленькими. Те, як звучить акустична система, сильно залежить від коректності її монтажу. Наприклад, мидбас погано переносить тряску і чим надійніше кріплення, тим чистіше звучання. Для коректної роботи динаміків розташованих в двері авто потрібна шумо- і віброізоляція. Якщо динаміки монтуються в салоні ззаду, то між ними рекомендується дотримуватися належне відстань.

Оптимальним рішенням вважається розташування мидбасов в двері, а сабвуфера в багажному відділенні.

грамотна розстановка

Середньочастотні динаміки і пищалки рекомендується розміщувати спереду. До того ж, варто зауважити, що для відмінного звучання вистачить двох фронтальних колонок і пари пищалок, які будуть встановлені в передні стійки. Пищалки рекомендується ставити диффузорами всередину салону.

Якщо стандартні місця для монтажу динаміків не призначені для шестидюймових пристроїв, то від них краще відмовитися. Компанії пропонують безліч подіумів. Більш того, Ви легко можете замовити той, який підійде саме для Вашої машини.


Не пропустіть