ОРЕНДА АВТО: НЮАНСИ І ОСОБЛИВОСТІ

Оренда авто і користується в містах нашої країни величезною популярністю, адже ситуацій, коли може знадобитися ця послуга, безліч. У цій справі є чимало нюансів, з якими вам слід ознайомитися. Орендар повинен знати про свої права та обов’язки, а також умовах оренди – про все це докладніше ми і розповімо в статті.

ОСОБЛИВОСТІ УМОВ ОРЕНДИ АВТО
Прокат автомобілів пов’язаний з рядом особливостей, про які вам потрібно знати, особливо, якщо ви вперше стикаєтеся з цією послугою. Нижче представлені основні моменти, більш детально з умовами оренди ви можете ознайомитися у відповідному розділі сайту:

оренда розраховується подобово, тобто якщо ви берете авто більше ніж на 24 години, але менше ніж на 48, все одно оплачуєте за 2 дні;
автомобіль потрібно повернути в технічно справному стані в тому ж вигляді і з тією ж кількістю бензину, з яким він поставлявся в оренду;
якщо автомобіль занадто брудний, то мийка здійснюється за рахунок орендаря, то ж стосується пошкоджень, які не покриває страховка.
Є в цій справі і інші нюанси. Наприклад, якщо ви хочете продовжити оренду, то про це потрібно повідомити менеджера заздалегідь, в іншому випадку вам може бути відмовлено, так як до моменту здачі авто вже може бути заброньовано іншим клієнтом. Все це необхідно знати, щоб потім не дбати на компанію за те, що вам було завдано незручності.

ОБОВ’ЯЗКИ ОРЕНДАРЯ
Оренда авто без водія – найпопулярніший вид послуг. Машина може знадобитися в разі, коли ваша на ремонті або ви віддали її одному або члену сім’ї, а самі гостро потребуєте у автомобілі. Також часто бувають випадки, коли ви продали ваше авто, а нове ще не придбали. Люди беруть їх для поїздок у відрядження, для виїзду за місто і інших потреб. Особливо популярні аренда микроавтобуса сочи під час відпочинку.

І тут важливо знати деякі нюанси – орендар:

Чи не повинен залишати межі країни без узгодження з менеджером компанії і оформлення відповідних документів.
Повинен мати стаж водія не менше двох років, вік водія, якому надається в оренду автотранспорт, повинен бути більше 24 років. У разі невідповідності цим вимогам компанія може відмовити у наданні послуг.
Зобов’язується зберегти авто в тому вигляді, в якому він його взяв. В такому випадку вартість ремонту оплачується окремо і врахуйте, що стандартна страховка не покриває пошкодження лобового скла і салону, днища і коліс автомобіля.
Зобов’язаний забезпечувати постійний зв’язок за допомогою мобільного телефону. В іншому випадку всі претензії з приводу стану авто не приймаються.

ПРАВА ОРЕНДАРЯ
Якщо ви берете в оренду авто без водія, то маєте право на:

отримання транспортного засобу в технічно справному стані з великим запасом міцності, щоб воно було здатне без проблем подолати необхідну відстань;
отримання чистого і заправленого автомобіля, що володіє технічними властивостями і комплектацією відповідно до заявлених характеристиками;
онлайн бронювання автомобілів в унікальній системі, за що стягується 15% майбутнього платежу – решту суми ви оплачуєте безпосередньо на місці орендодавцю;
можливість продовження терміну оренди автомобіля без додаткового відвідування офісу – для цього вам потрібно лише завчасно повідомити фахівців про ваш намір.


Не пропустіть