Що таке детейлінг автомобіля?

Вперше поняття «детейлінг» почало використовуватися в Південній Каліфорнії. Процедура була прийнята добре водіями і отримала надалі широке поширення. Тільки на території США можна нарахувати більше 50 тисяч Детейлер. Послуга стрімко набирає популярність і розвивається.

Це вас точно зацікавить Як позбутися від запаху в машині?
Спочатку детейлінг застосовувався виключно для підготовки транспортних засобів до участі у виставці. Тепер послуга націлена на захист поверхні кузова від шкідливих і несприятливих умов зовнішнього середовища.

Регулярне використання доглядає послуги продовжує термін служби кузова і збільшує продажну вартість автомобіля. Чистка поверхонь виконується всередині і зовні машини.

Детейнлінг виконується комплексно і забезпечує захист кузова на тривалий термін навіть при експлуатації машини в несприятливих умовах. На ринку представлено безліч компаній, які надають такі послуги.

Віддавати перевагу треба компаніям, які вже давно працюють на ринку і заслужили позитивну репутацію. Наприклад, студія https://autobezzabot.ru/ пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг з детейлінг. Всі роботи виконують фахівці, що володіють великим досвідом роботи.

Самостійно виконати детейлінг неможливо, адже потрібне використання спеціального обладнання. Фахівці виконають роботи максимально якісно і швидко.

Види детейлінг автомобіля

Сучасний детейлінг автомобіля можна порівняти з омолоджують процедурами для жінки. Застосовуються спеціальні засоби, що дозволяють продовжити термін служби кузова машини.

1.Детейлінг кузова.

Об’єднує в собі чистку, шліфування та полірування лакофарбового покриття кузова автомобіля. Для виконання роботи використовується спеціальне обладнання та хімічні засоби.

2.Детейлінг салону.

Чистка і миття салону автомобіля. Видаляються забруднення з чохлів і килимків. Очищається оббивка салону і багажний відсік. Застосуються спеціальні миючі засоби. Обов’язково виконується очищення випарника кондиціонера.

Виконується ретельне миття і очищення мотора за допомогою використання струмені пари і хімічних засобів. Нагар і бруд видаляються з днища машини, елементів підвіски і системи відводу вихлопних газів.

При виявленні коррозирующих ділянок на поверхні днища виконується їх обробка і наноситися грунтовка.


Не пропустіть