Плюси і мінуси американських автомобілів

При покупці авто вельми гостро стоїть питання, що саме вибрати. Ринок пропонує масу варіантів, і, якщо немає бажання ставати щасливим володарем дітища вітчизняного автопрому, то до послуг продукти азіатського, європейського і Автомобили из Америки. У даній статті торкнемося плюсів і мінусів американських автомобілів.

Спочатку про плюси:
1. Нові автомобілі із США однозначно дешевше. Це обумовлено співвідношенням долара до євро, тобто при має зараз місці зростання євро, вартість європейських автомобілів катастрофічно зростає.

2. Якщо купувати американський автомобіль, то ймовірність, що спідометр НЕ накручений і показує реальний пробіг, вище, ніж при придбанні європейського, але, варто зауважити, гарантії 100% немає.

3. Більшість американських машин прекрасно працюють на 92-му бензині. Не всі, звичайно, але вибір великий, на відміну від автомобілів з Європи, де з огляду на вкрай жорстких вимог по екології автомобілі працюють на 95-му бензині. Хоча, теж не все.

4. Як правило, комплектація американського автомобіля трохи вище, ніж європейського.

5. В США є можливість придбання автомобіля, що не представлений на європейському ринку. Тобто Тобто можна придбати машину, яку в нас досить важко зустріти.

6. Якщо купувати автомобіль безпосередньо в США, то забрати його можна прямо з салону. Без довгострокових черг і очікування автомобіля.

Тепер деякі мінуси:

1. У більшості випадків вибір автомобіля проводиться за фотографією. І, ясна річ, по фотографії немає можливості визначення прихованих дефектів.

2. Дуже великий ризик пошкодження машини в процесі перевезення. При перегоні машини з США, автомобіль схильний близько 3-4 операцій з навантаження-розвантаження (місце покупки, порт відправлення, порт отримання, місце доставки). На кожній дільниці є ризик, що машина може бути зачеплена навантажувачем або подряпана при транспортуванні. І навіть якщо страховка або компанія-перегонник покриє витрати на відновлення, неприємно усвідомлювати, що можна було обійтися без цього.

3. Перегон машини займає досить тривалий час. Як правило займає близько півтора місяців.

4. Американці не дуже добре ставляться до своїх машин. В основному це стосується машин бюджетного класу. З автомобілями більш дорогого класу справа йде трохи краще. Це відноситься не до всіх автомобілів, а хімчистка усуває результати неакуратність колишніх власників.

І ще кілька цікавих фактів:

1. Є думка, що автомобілі з США – мотлох. Це слух, народжений тими, хто в гонитві за статусним автомобілем, але при відсутності достатніх коштів набуває «круту тачку» не дивлячись на те, що у неї гігантський пробіг і не працюю деякі вузли. Тому не варто купувати «подешевше». При такому співвідношенні ціна-якість можна свідомо залишитися в програші.

2. Кілька вигідніше купувати дорогий автомобіль. Іншими словами, чим більше стоїть автомобіль, тим більше співвідношення середньоринкової ціни такого автомобіля і ціною придбаного Вами (йдеться про автомобілі з пробігом). До того ж дорогі автомобілі більш доглянуті, ніж бюджетні.

3. Чим дорожче і популярніше автомобіль, тим більша ймовірність придбати «мотлох». Від такого вибору повинен застерегти посередник.

5. Якщо необхідно вибрати аварійний автомобіль, то вельми до речі будуть позначки «повернутий після угону» або «вандалізм».

6. У США вкрай мало автомобілів з дизельним двигуном.

7. Всесьма вигідно брати автомобілі з неї скористалася для осущесталенія перевезення невеликих вантажів. Вони довговічніше і простіше в с експлуатації ніж, наприклад, та ж здійснює перевезення Газель.


Не пропустіть