Всюдихід для справжнього бездоріжжя

Всім відомо, що велика частина країни не дуже-то призначена для комфортного проживання людей. Однак люди змушені добиратися в найкаверзніші місця для роботи або просто екстремального відпочинку.

Якщо замінити колеса вашої машини на шини низького тиску, вийде щось абсолютно нове і небачене – снегоболотоход на шинах низького тиску. Пропонуємо вам оглянути найпопулярніші Вездеходы на шинах низкого давления

Це унікальне внедорожное траспортних засобів, призначене для пересування по самим важкопрохідним місцях: снігах будь-якої глибини, болотах і для подолання різних перешкод, в тому числі і водних.

В обслуговуванні снігоболотохода все надійно, легко і доступно, завдяки простоті конструкцій. Максимальна швидкість снігоболотохода на шинах низького тиску – 100 км / год при русі по асфальтованій дорозі. При цій швидкості снегоболотоход зберігає хорошу керованість і стійкість.

У кабіні всюдихода обладнаний легкий тент, а потужний обігрівач забезпечить комфорт пасажирам і водієві навіть у найлютіший мороз. Ні конструкція, ні місце розташування органів управління Снігоболотохід на шинах низького тиску не відрізняються від тих, що розташовані в автомобілі, тому водієві не потрібно звикати до особливостей водіння снігоболотохода.

Застосування широко використовуваних агрегатів і вузлів в Снігоболотохід визначає простоту технічного обслуговування. При технічному обслуговуванні не будуть потрібні спеціальні знання від персоналу, так воно не відрізняється від обслуговування звичайного автомобіля.

Болотоход – це тип всюдихода, який здатний пересуватися по будь-яким важкодоступних місцях, але він спеціалізований більше для їзди по заболочених територій, а також для того, щоб долати різні водні перешкоди.

Болотоход без особливих зусиль пройде там, де не кожен всюдихід впорається. За допомогою болотоходи на шинах низького тиску можна навіть переправитися через невелику річку або ж озеро.

Безсумнівно, ціна на болотоходи вище, ніж ціна на звичайні всюдиходи, в силу специфіки конструкції і підвищеної якості вузлів. І все це цілком виправдано, тому що болотоходи відпрацьовують свою ціну по повній! Вони абсолютно не викликають проблем ні в експлуатації, ні в обслуговуванні.

Не дарма болотоходи на шинах низького тиску купують не тільки любителі активного відпочинку і екстріму, а й працівники МНС, геологічної розвідки, представники структур рівня армії. Для багатьох покупка болотоходи дуже просте і зручне рішення.


Не пропустіть