Каркасні автошторки- чи варто купувати?

Каркасні шторки на авто з’явилися порівняно недавно як альтернатива забороненої тонування. Спеціальна шторна тканину натягується на каркас, повністю повторює форму стекол автомобіля. Після установки виріб має вигляд щільно прилягає до скла екрану, що захищає салон від сонця, пилу і комах.

У Росії найбільш популярні каркасні Автошторки Laitovo і TROKOT. Менш відомі аналоги таких виробників, як Blackton, Brenzo, Mobil Stille і AutoZoom. Вироби всіх фірм мають один і той же принцип пристрою і відрізняються тільки використовуваними матеріалами і способом кріплення.

В окрему категорію можна виділити автошторкі преміум-класу. Їх відрізняє оригінальне виконання, різноманітна колірна гамма, наявність фурнітури і інші елементи тюнінгу. Відмінний спосіб підкреслити індивідуальний стиль власника і надати автомобілю оригінальний дизайн.

Переваги та недоліки каркасних шторок

Сітчасті екрани для автоскла відразу отримали визнання серед користувачів. Одним подобаються їхні світлозахисні властивості, іншим до душі свобода від пилу і комах, а третім комфортно почувати себе в стороні від настирливих поглядів.

На ділі ж список достоїнств автошторок набагато довше:

Каркасні шторки на скла автомобіля виконуються з особливого виду тканини. Матеріал забезпечує відмінний огляд для водія і в той же час надійно приховує від сторонніх вміст салону.
Сітка не перешкоджає циркуляції повітря, дозволяючи провітрювати машину не побоюючись пилу і комах. Правильно встановлені каркасні шторки не заважають роботі склопідйомників.
Доступні різні варіанти виробів: укорочені, з отворами для дзеркал і навіть спеціальні пристосування для курців водіїв.
Завдяки міцному каркасу шторки надійно тримаються на своєму місці навіть при відкритих вікнах і високій швидкості руху. Деякі виробники гарантують, що сітка не вилетить з рамки протягом трьох років.
Знімні автомобільні каркасні шторки легко монтуються своїми силами без звернення до фахівців. Варіанти з магнітним кріпленням встановлюються і знімаються за пару секунд.
Якісні захисні екрани не вигоряють на сонці, не рвуться, не витягуються від вітру і не коробляться на морозі. Міцність забарвлення зберігається протягом трьох років.
Шторки затримують від 50 до 85% сонячного світла і майже не пропускають ультрафіолетове випромінювання. Результатом більш комфортна температура в салоні.
Незважаючи на позитивні відгуки автолюбителів, конструкція захисних каркасних шторок все ж має ряд недоробок:

Кріплення більшості моделей нічим не маскуються і при знятих каркасах досить добре помітні по периметру вікон.
Повністю закриває отвір вікна сітка перешкодою для спілкування з вартими поруч людьми і для передачі предметів через вікно.
Полотно високої щільності може втратити прозорість під певним кутом, що ускладнює водіння.
Деякі автолюбителі незадоволені зовнішнім виглядом машини з каркасами при відкритих вікнах. У цьому плані шторки все ж поступаються звичної тонування.
Використання екранів в дощову погоду сприяє утворенню конденсату з внутрішньої сторони скла, що знову ж таки створює перешкоди для управління автомобілем.


Не пропустіть