Для чого потрібно відеоспостереження в транспорті

Головна причина установки камер відеоспостереження на транспортному засобі – безпека пасажирів і транспорту. Дізнатися більше про відеомоніторинг можете перейти на ссылка.

Захист транспортних засобів від злочинців

Громадський транспорт – засіб пересування підвищеної небезпеки. Пасажири можуть зіткнутися з представниками кримінального світу: від кишенькового злодія до терориста.

Завдяки живій трансляції відео з об’єкта (зображення виводиться в кабіну водія і через модем в диспетчерський центр) можна своєчасно виявити і запобігти готується злочин, вирішити конфліктну ситуацію або контролювати оплату проїзду.

контроль водія

Використання систем відеомоніторингу транспорту дозволяє переглядати відео в режимі реального часу.

Це дозволяє власнику або людині, яка має доступ до об’єкта, вести візуальний контроль за транспортним засобом і водієм, відстежувати його роботу.

Де використовують відеоспостереження

Громадський транспорт: автобуси, тролейбуси

Відеокамери допомагають забезпечувати безпеку пасажирів. Крім того, відеоспостереження є хорошим інструментом дисциплінування пасажирів і водіїв. Воно допоможе об’єктивно вирішити конфліктні ситуації в салоні, які можуть виникати у пасажирів з контролерами і водіями, а також допоможе краще боротися з кишеньковими злодіями.

Як правило, в кабіні водія встановлюється монітор і відеореєстратор з жорстким диском, який блокується за допомогою ключа. Водій може вивести картинку на дисплей відразу з усіх або тільки з деяких камер. При включенні задньої передачі на моніторі автоматично з’явиться картинка з камери заднього виду. Відео з камер записується і зберігається протягом декількох днів, а витягти записи можна, підключивши зовнішній носій через USB-роз’єм.

відеомоніторинг спецтехніки

Використання відеокамер на сміттєвозах дозволить виводити зображення з них на монітор водія, що дозволить запобігти дрібні ДТП у вузьких дворах.

Установка відеореєстраторів для автошкіл

У зв’язку з Постановою Уряду РФ №1097 від 24 жовтня 2014 р до систем аудіо- і відеореєстрації процесу проведення практичних іспитів в автошколах, установка багатоканальних відеореєстраторів в навчальних автомобілях обов’язкове.

Лісовози, бензовози

Для лісовозів і бензовозів, як правило, потрібна установка приблизно 8-ми камер в кабіні і по периметру транспортного засобу. Радимо використовувати багатоканальні відеореєстратори.


Не пропустіть