Де купувати запчастини

З цим питанням рано чи пізно стикається кожен автолюбитель і часом навіть досвідчений власник авто. Сучасний автомобіль складається з величезної кількості деталей і часто нелегко зробити вибір, де ж купувати запчастина, що вимагає заміни. Розкид цін і брендів на деякі деталі змінюються рідкісними деталями, які вимагають індивідуального зказу деталей, які можна замовити здесь.

Так де ж купувати запчастини?

На ринку.

У багатьох містах є імпровізовані авторинки із запчастинами. Багато власників набувають запчастини там, вибираючи романтику і свіже повітря. Продавці часто знавці своєї справи. Підбір деталі здійснюється в тому числі з досвіду від інших моделей, але те, що деталь встає на кріплення, зовсім не означає, що вона підібрана відповідно до каталожними даними. Часто відсутні гарантії не контрафактного походження запчастин.

В магазині

Це мабуть найпопулярніший шлях. Споживач може розраховувати на захист своїх прав, законність запчастин і їхня якість. Часто можна підібрати деталь по зразку. Мінусів практично немає.

В інтернет-магазині.

Купити запчастини в інтернет-магазині стає все простішим. Найчастіше люди віддають перевагу саме такий спосіб придбання запчастин. В перевіреному інтернет-магазині запчастин ви завжди впевнені в тому, що всі поставки здійснюються тільки через офіційні канали. Зберігаються права споживача. І найголовніший плюс – ви не платите за складські та офісні приміщення, де зберігаються деталі, що не переплачуєте за роздутий персонал. Так, деталі можна помацати перед покупкою, але в разі запчастин, це зовсім не недолік. Кожна запчастина має ОЕМ номер (оригінальний номер виробника) і є вона підбирається відповідно до каталогу, то це гарантує сумісність і безпроблемну експлуатацію.

Досвідчений водій сам може розібратися, що йому необхідно, але ось новачкові доцільніше звернутися в автосервіс, де фахівці порадять найкращі запчастини. Якщо ж ви маєте намір здійснити замовлення через інтернет доцільніше переглянути можливості перевірених магазинів.


Не пропустіть