Коли потрібен ремонт – ознаки поломки рульової рейки

Головними причинами неполадок автомобільного вузла як рульова рейка є регулярна їзда по курних і нерівних дорогах. Для запобігання виходу її з ладу рейки потрібно дбайливо керувати автомобілем в процесі їзди по трасах з поганим асфальтовим покриттям або по грунтових дорогах. Неакуратне управління в таких умовах неминуче призведе до того, що потрібно ремонт рульової рейки виконати який можна на сервісі http://rulevaja-rejka.ru/

Цей стукіт є першим і основним ознакою його несправності. Таким чином, для запобігання ремонту рульової рейки слід скидати швидкість на поганому дорожньому покритті і перед появою ям і інших нерівностей. Погано позначається на її роботі часте перетинання трамвайних рейок. Рекомендується, переїжджати їх на мінімальній швидкості.

Також шкідливо в цьому сенсі заїжджати на бордюри, різко збільшувати швидкість руху коли кермо знаходиться в одному з крайніх положень. Таким чином з’являється додаткове навантаження на всі складові даного вузла, яка призводить до неправильної експлуатації насоса гідропідсилювача. Тому він також ризикує вийти з ладу. Швидше за все, в результаті такої їзди також потрібно буде замінити ущільнювачі в його системі.

Візуальна діагностика несправностей рульової рейки дуже складна, тому нерідко потрібно розібрати повністю вузол, щоб знайти джерело проблеми.

Кожен водій в процесі їзди на автомобілі може самостійно встановити факт поломки такого обладнання. Несправність виражається відчутним специфічним стуком в процесі їзди по дорогах з нерівним покриттям. При цьому, під час повороту керма це стукіт буде неминуче посилюватися.

Додаткові ознаки поломки рульового управління автомобіля:
• Складно повернути кермо. При цьому можуть спостерігатися ситуації, в яких його складно направляти лише в оду сторону.
• Проявляються на асфальті, на підлозі в гаражі або паркінгу маслянисті плями в області переднього відсіку автомобіля.
• Гул, що видається гідропідсилювачем в процесі роботи. Ці ознаки в сукупності можуть свідчити про те, що в певний момент ваш транспортний засіб може втратити керованість.


Не пропустіть