Інтернет в автомобілі – швидко, просто і зручно

Багатьом з нас потрібен доступ в інтернет просто постійно, деяким людям він потрібен навіть в дорозі і інтернет потрібен не просто для перегляду дорожньої ситуації, а потрібно саме повноцінний доступ з можливістю перегляду сайтів і роботи в додатках. Сьогодні ми розповімо, як оснастити интернет в машину, а головним правилами будуть параметри самого доступу. Головне що б, інтернет був швидкісним, безлімітним і комфортним в роботі (тобто повністю мобільним).

Для повноцінної роботи в мережі інтернет та користування безліччю додатків, які зараз так актуальні, нам потрібно, пристрій який буде підтримувати не просто вихід в мережу і доступ до веб-сайтів, але і самі додатки. Так як в наш час і в нашій країні більш актуальні додатки для операційної системи Windows. Ноутбук з встановленою системою це звичайно добре і є повноцінною заміною комп’ютера в машині, але це не зовсім зручно в плані габаритів і можливості роботи, за ним перебуваючи за кермом. Навіть нетбук не може знаходиться в руках водія, коли відбувається рух, наприклад в пробці, з огляду на його конструкції з відкидним верхом так сказати. Тому ми будемо розглядати пристрої, які не заважатимуть водієві і змушувати його відкриватися від керма і цими пристроями стануть «Планшетні комп’ютери».

Планшетний комп’ютер, нехай і поступається ноутбуку по його функціоналу зважаючи на особливості свого компактного корпусу, але якщо на планшетника встановлена ​​операційна система з сімейства Windows, то і виконання всіх потрібно прочитати інструкції для нього не проблема. Таким чином, нам буде потрібно «Планшетний комп’ютер» З розміром дисплея не більше 10 Дюймів, і встановленою операційною системою Windows. Так само важливо що б у пристрої була можливість підключатися до мереж WiFi, але знаючи ринок даних гаджетів, вже все 100% цієї техніки мають таку можливість, тому не будемо загострювати на цьому увагу.

І так, планшетник у нас є, і він відмінно підходить для роботи як самого водія, за кермом, так і для його пасажирів. Тепер потрібно оснастити автомобіль спеціальної точкою доступу в інтернет, яка по бездротовій мережі надаватиме інтернет на ваш планшет. Точку доступу потрібно вибирати виходячи з того де ви проживаєте і як часто ви виїжджаєте за місто або катаєтеся по місту. Так як ми проживаємо в Москві, і частенько нам доводиться кататися як по місту, так і по всьому регіону, ми вибрали для отримання доступу до інтернету 3G мережу.

Точка доступу це компактний пристрій від одного з операторів мобільного мережі, яке вам вибрати доведеться самостійно зважаючи на особливості покриття тими чи іншими мережами в вашому регіоні. Після того як Ви вибрали точку доступу, її можна встановити в будь-якому зручному і сховищі автомобіля і вона буде надавати доступ в інтернет вашому планшету по бездротовій мережі, а так само інших пристроїв у вашому автомобілі. Адже не рідкість коли нашими пасажирами стають люди з ноутбуками, яким потрібен доступ в інтернет.
Головне, не забудьте вибрати правильний і безлімітний таріфинй план, зараз їх досить.


Не пропустіть