Які моделі літньої гуми можна вибрати?

У жаркий літній час багатьом автолюбителям необхідно, своєчасно, міняти зношені шини на нові аналоги, або вибрати новий тип. Ситуація не вважається простий, оскільки в продажу спостерігається безліч видів літніх шин – від високопрофільних до низькопрофільних.

Перші користуються підвищеною популярністю, серед водіїв, за можливість легкого демпфірування механічних ударів, оскільки висота профілю може досягати показника – 100 мм!

Літня високопрофільна гума має підвищену жорсткістю, за рахунок високого вмісту чистого хімічного вуглецю (сажі) та сталевого брекера. А нейлонові нитки дозволяють досягти необхідної еластичності, що дуже важливо при їзді на поганих дорогах.

Гума з високим профілем, коли вона підкачуються до максимально можливого рівня (2.8 атмосфер), дозволяє витримувати високу вагову навантаження, що дуже важливо в літній період, коли починається дачний сезон. І, чим вище виявиться тиск в шинах, тим менше буде спостерігатися витрата палива.

Літню низькопрофільну гуму краще вибрати тим водіям, які вважають за краще динамічну їзду. За рахунок низького профілю можна радикально знизити ефект бічного кочення, коли керованість автомобіля, при проходженні поворотів, значно зростає.

При виборі низкопрофильной гуми важливо звертати увагу на абревіатуру. Якщо зустрічаються цифри 250 / 45R17, то вони будуть підказувати уважному водієві наступне: ширину профілю, висоту профілю і внутрішній діаметр.

Всесезонну гуму розумно вибирати тим водіям, які вважають за краще їздити в будь-який час календарного року. Даний тип гуми являє собою своєрідний компроміс, коли ледве виступаючі шашки однаково добре поводяться, як на засніженій трасі, так і на сухий. З причини того, що всесезонна гума, за рахунок своєї підвищеної м’якості, має властивість досить швидко зношуватися, то цей недолік, з легкістю, мінімізується низькою ціною, завдяки якій її може купити більша частина водіїв.

Вибираючи гуму, важливо дивитися на малюнок протектора, який в наш час зустрічається не лише у вигляді симетричного малюнка, але також і асиметричного. Останній цінний тим, що дозволяє шині прекрасно утримуватися, як на сухому, так і мокрому дорожньому покритті. І ефекту аквапланування, який спостерігався у старих версій шин, спостерігатися не буде. Найкраще вибирати серед брендових шины Michelin.


Не пропустіть