Купівля нового авто у офіційного дилера

Автосалони, що володіють статусом офіційного дилера мають договірні відносини з заводом виробником і співпрацюють з ним на правах партнера. Автовиробник не тільки поставляє дилеру автомобілі, але і компенсує наступні витрати на їх гарантійний ремонт.

Крім того завод виробник дає офіційним дилерам їх основне джерело доходів право виконувати технічне обслуговування автомобілів даної марки, що дозволяє зберегти гарантію. Кожен покупець нового автомобіля повинен знати, що гарантія на автомобіль зберігається лише за умови своєчасного проведення техобслуговування на авторизованих СТО даного авто-виробника. Таке, «офіційне» обслуговування, як відомо, обходиться в два-три рази дорожче ніж в неофіційному сервісі, але такі умови гарантії.

Отримати статус офіційного дилера достатньо складно, для цього автосалон повинен задовольняти цілий ряд вимог, які автовиробники висувають до претендентів. Офіційний дилер обов’язково має в своєму розпорядженні станцію технічного обслуговування (СТО), де покупці можуть виконувати технічне обслуговування свого авто. Фахівці станції технічного обслуговування періодично проходять навчання і атестацію таким чином, завод виробник намагається підтримувати на рівні якість послуг, що надаються офіційним дилером таким як http://otzyvy-autopraga.ru/.

Збереження гарантії виробника важливим перевагою покупки нового авто у офіційних дилерів Користуючись підтримкою заводу виробника, офіційний дилер, може безкоштовно для споживача замінити по гарантії практично будь-який вузол, в принципі можлива навіть заміна всього автомобіля, хоча в нашій країні, домогтися цього буває дуже складно. Як відповідь, «неофіціалів» надають своїм покупцям власну гарантію, яка природно не так ефективна, як заводська і часто закінчується, коли виникає необхідність дорогого ремонту.

Щоб перевірити чи автосалон офіційним дилером, досить відкрити розділ пошуку дилерів на офіційному сайті автовиробника. Вказавши цікавить Вас місто, Ви отримаєте список представлених там дилерів. Якщо обраного Вами автосалону немає в цьому списку, значить, він не офіційним дилером. Представляючи споживачам список своїх офіційних дилерів, авто-виробник підказує їм, де надійніше купувати його продукцію, де вони зможуть купити і обслуговувати машину зі збереженням гарантії виробника.

Купівля нової машини у офіційного дилера це, безсумнівно, найдорожчий з варіантів, де купити новий автомобіль однак висока ціна ще нічого не гарантує. Вважається, що людям, які не знають, як купувати автомобіль, краще придбати саме нову машину, причому саме у офіційного дилера. Дійсно, при покупці нового авто в офіційного дилера ризик придбання проблемного авто менше, ніж при будь-якому іншому способі покупки, але він все таки Авто-дилери в нашій країні не хочуть продавати зі знижкою пошкоджені при транспортуванні машини, тому їх ретельно маскують і реалізують під видом абсолютно нових. На жаль, навіть новий автомобіль, навіть куплений в автосалоні офіційного дилера може бути не таким вже й новим, наприклад машина може бути злегка подряпана при транспортуванні, а потім наспіх перефарбована, а може бути відновлена ​​після справжнього падіння з авто-воза.


Не пропустіть