Про що потрібно пам’ятати при покупці авто в дилерському центрі?

Купівля нового автомобіля повинна проводитися тільки в дилерському центрі, що буде гарантією отримання машини зазначеної в документах комплектації і подальшого гарантійного сервісного обслуговування. Тому для придбання транспортного засобу рекомендуємо звертатися в автосалон який до того ж запропонує ряд недорогих аксесуарів або сповістить про сезонні акціях від провідних виробників. Наприклад, світові бренди пропонують безкоштовно укомплектувати авто клімат-контролем або надають в подарунок різні приналежності для зручного користування гаджетами. Також можете прочитати автопрага отзывы.

хитрощі автосалонів

Але при співпраці з дилерськими центрами Ви повинні позиціонувати себе як розумний і обізнана людина. Не поспішайте купувати першу-ліпшу комплектацію краще дочекайтеся появи автомобіля з потрібною вам начинкою за зручною ціною. В якості гарантії отримання потрібної моделі виступить підписаний з автосалоном договір, в якому вказується точний перелік додаткового обладнання та термін поставки в Україну.

З метою якнайшвидшого отримання вигоди від клієнта співробітники представницьких центрів можуть запропонувати як альтернативу автомобіль потрібної комплектації, але іншого кольору. Ви ж повинні наполягати на своєму і м’яко натякнути на санкції в разі недотримання дилером умов договору. Пам’ятайте: дистриб’ютори дуже дорожать своєю репутацією, тому в якості компенсації можна також домовитися на рахунок безкоштовних аксесуарів або знижок на путівку в теплих краях.

Бувають випадки, коли офіційні дилери мають у своєму розпорядженні необхідною комплектацією, але дана машина обладнана непотрібними клієнту пристроями на зразок наддорогих музичних систем, суперсучасної сигналізації або захисних систем. У разі необхідності доцільніше замовити одну з необхідних технологій на стороні, та ще й за заниженою ціною. Не вірте загрозам дистриб’юторів про те, що при установці «чужих» аксесуарів клієнт втрачає гарантію все це не має нічого спільного з реальністю.

Перед укладанням угоди про покупку продажу необхідно виконати наступний ряд елементарних дій:

Огляд салону, особлива увага приділяється оббивці сидінь;
Звірка номера на двигуні і в документах на авто;
Візуальна перевірка кузова на наявність вм’ятин і інших дефектів;
Тест-драйв автомобіля в міських умовах.
У разі відсутності будь-яких підозр можете сміливо купувати автомобіль і оформляти страховку в дилерському центрі.


Не пропустіть