Якими перевагами володіє новий Volkswagen Golf 7

Сьогодні найбільш популярним і надійним автомобілем в своєму класі вважається Volkswagen Golf 7, який поєднує в собі безліч переваг. Це вельми привабливий і в той же час легкий хетчбек, який відрізняється чудовим зовнішнім виглядом і чудовим спортивним характером. Більше інформації можете потитати на форумі гольф клуб.

На перший погляд може здатися, що нове покоління даного автомобіля практично ніяк не змінилося, але це здається тільки на перший погляд. Адже зміни тут присутні, і вони суттєві. Звичайно, велика частина елементів все ж нагадує про спорідненість з моделями попереднього покоління, але якщо детально у всьому розібратися, то у цих автомобілів практично немає нічого спільного між собою.

Варто відзначити, що комплектація Фольксваген Гольф може бути досконалою різною, так що покупцеві буде з чого вибирати. Крім того, новий Гольф став більш легким і в той же час безпечним. Практично всі кузовні деталі зроблені з урахуванням того, щоб поліпшити аеродинамічні показники транспортного засобу. При цьому потрібно зазначити, що сьогодні з’явилася можливість для замовлення не тільки передньопривідною, але і повнопривідної версії машини.

Згідно зі статистикою Volkswagen Golf 7 – це сьогодні найбільш продаваний автомобіль в багатьох європейських країнах. Але багато автомобілістів ставлять запитання з якої ж причини така машина користується такою великою популярністю. Одна з основних причин – це виразний екстер’єр автомобіля. Тепер навіть у базовій комплектації присутній якісна біксенонова оптика, яка немов розділяє автомобіль на дві окремі частини. Особливо ця оптика привабливо виглядає в нічний час. Варто також відзначити бампер, який також зазнав кардинальних змін.

Вдосконалений салон і інтер’єр, також є важливою частиною успіху даної машини. Причому кожна з комплектацій даного автомобіля має досить якісне оснащення. А максимальна комплектація має безліч незвичайних особливостей: наявність панорамного люка, сидіння, регульовані в різних положеннях, а водійське може бути навіть оснащено функцією масажу.


Не пропустіть