З ЯКИХ МАТЕРІАЛІВ ВИБРАТИ АВТОЧОХЛИ

Кожен автовласник намагається надати своїй машині оригінальний зовнішній вигляд, щоб виділитися із загальної маси. Причому особливу увагу в більшості випадків приділяється саме зовнішнім виглядом. Але при цьому не варто забувати і про салон авто. І в одну з перших черг слід приділити увагу чохлам для сидінь.

Вибираючи авточохли необхідно спочатку звертати увагу на тканину, з якої вони зшиті. Адже від цього залежить не тільки їх зовнішній вигляд, але і довговічність, а також задоволення від їх використання. Найчастіше виробники автомобільних чохлів використовують такі матеріали:

Екокожа. На сьогоднішній день цей матеріал користується великим попитом, оскільки володіє надійністю, має багатий зовнішній вигляд і цілком доступну вартість. Асортимент можете оглянути здесь.

Велюр. Володіє високою якістю і доступною вартістю. Ключова особливість даного матеріалу полягає в тому, що навіть в сильні морози він залишається теплим, а в спеку, навпаки, не нагрівається. Велюрові авточохли можна знайти в продажу, як універсальні, так і модельні. До переваг велюру варто віднести простоту в догляді. А до нестачі вони швидко зношуються.

Шкіра. Шкіра додасть салону багатий і стильний зовнішній вигляд. Виглядають вони завжди шикарно і до того ж не потребують особливого догляду. Але варто пам’ятати, що для збереження їх первозданного зовнішнього вигляду рекомендується обробляти шкіру спеціальним засобом. Але у шкіри теж свої недоліки: її легко подряпати, і вона сильно охолоджується в морози.

Мех. Позбавлені проблеми із зайвою охолодженням і появою подряпин чохли з хутра. Для їх виготовлення використовують штучний і натуральне хутро. Зрозуміло, натуральне хутро коштує набагато дорожче, та й вимагає до себе особливого догляду. А штучний варіант простий в догляді і коштує набагато дешевше натурального аналога.

Поліестер. Даний матеріал володіє чудовою гладкістю і приємний на дотик. За ним легко доглядати і він не сідає при пранні. Єдиний недолік чохли з поліестеру абсолютно не вбирають вологу і «не дихають».

Тканинні чохли. Також для виготовлення чохлів використовують гобелен, плюш, кожзам і жаккард.

Вибираючи авточохол, важливо пам’ятати, що він купується не на один день. Звертайте увагу не тільки на матеріал, з якого він виконаний, але і на його зовнішній вигляд.


Не пропустіть