Переваги нової ГАЗель Next

Автомобіль нового покоління ГАЗель Next – ідеальний варіант для приватного бізнесу, підприємств та невеликих виробництв. На базі даної моделі розроблено та випущено кілька варіантів кузовів: бортовий напівпричіп і без тенту, подовжений; суцільнометалевий фургон і суцільнометалевий фургон -комбі; каркасний фургон; ізотермічний фургон; фургон фермер 6 + 1; промтоварний фургон і автобус малого класу. Також можливе переобладнання в інший кузов на http://www.furauto.ru/services/budka_gazel

Переваги ГАЗелі Next

Суперсучасний, комфортабельний, практичний, продуктивний і надійний автомобіль ГАЗель Next, який має ряд переваг перед подібними автомобілями інших виробників.

Простора і комфортна кабіна, з відмінним оглядом: регульовані крісла і рульова колонка, зручна приладова панель з регульованим підсвічуванням; оцинкований кузов – не схильний до корозії; посилена шумо- і теплоізоляція кабіни; наявність круїз-контролю; незалежна передня підвіска – знахідка для російських доріг; якісна оптика; комплектується автомобіль запчастинами і расходниками від світових лідерів з виробництва автозапчастин; гарантія на 150 000 км пробігу (3 роки); розумна вартість.

Версії ГАЗель Next залежно від комплектації

ГАЗель Next має 3 версії виконання:

1. Базова комплектація – стандартний набір оснащення: гідропідсилювач керма і регульована рульова колонка; центральний замок, електросклопідйомники, сигналізатор відкритих дверей і підігрів дзеркал; бортовий комп’ютер і круїз-контроль; підлокітники водійського сидіння; стабілізатор передньої підвіски.

2. Комфорт 1 – має на увазі стандартну комплектацію плюс набір додаткових функцій: протитуманні фари, електропривід дзеркал, наявність штатної магнітоли, водійське сидіння класу «Люкс» з підігрівом, стабілізатор задньої підвіски.

3. Комфорт 2 – дві попередні версії плюс в додаток: передпусковий підігрів двигуна, акумулятор більшої ємності.

Технічні характеристики

Автомобіль оснащений турбодизельним двигуном потужністю 120 к.с., який відповідає нормам Євро-4; ресурс двигуна 500 000 км. Рульовий механізм рейковий з гідропідсилювачем. Зчеплення від німецьких виробників Sachs – відрізняється простотою і надійністю. Надійна двоконтурна гальмівна система має гідравлічний привід і вакуумний підсилювач, що скорочує гальмівний шлях і збільшує зносостійкість. Радіатор забезпечує надійне охолодження, завдяки наявності двох окремих елементів.

На території Російської Федерації розвинена дилерська мережа по продажу та сервісного обслуговування «ГАЗ», де можна придбати будь-яку модель ГАЗель Next за вигідною ціною.


Не пропустіть