Навіщо проводити детейлінг автомобіля?

Згодом, кожен автомобіль, рано чи пізно, потребує косметичного ремонту. В такому випадку слід звернутися в сервісний центр і скористатися послугою детейлінг. Під детейлінг увазі комплекс відновлювальних процедур, що включають в себе мийку, чистку, полірування, а також інші послуги спрямовані на догляд, реставрацію та захист, як зовнішніх так і внутрішніх компонентів транспортного засобу (це можуть бути автомобілі, водні та повітряні, судна, мотоцикли , кораблі, яхти та інше). В результаті детейлінг автотранспорт отримує нове життя, має чудовий зовнішній вигляд, який чудово підійде для виставок або подальшого продажу іншим особам.

Замовити детейлінг можна звернувшись в спеціалізовану детейлінг студії – https://dtl.expert/articles/. Співробітники якої, допоможуть привести ваш транспортний засіб або окремі його складові в належний зовнішній вигляд, скориставшись спектром послуг автодетейлінга.

Автодейтелінг включає в себе зовнішні та внутрішні роботи, а також детейліг двигуна.

Зовнішній детейлінг має на увазі глибоке очищення і надання розкішного вигляду лакофарбового покриття, хромованому покриття, а також покриттю з пластика. Надає блиск стекол автомобіля, його дискам, оптиці, дзеркалам і шинам. Також виконуються роботи по очищенню кузова і його знежирення.

Відновну полірування застосовують з метою видалення окислилися лакованих поверхонь, подряпини або відколи, що виникли в процесі експлуатації транспортного засобу.

Захист застосовують залежно від зовнішнього стану лакофарбового покриття, також стану поверхонь пластикових деталей, дисків, гуми на колесах і іншого. Зазвичай процес полягати в нанесенні спеціальних захисних покриттів (Силантьєв, віск, наносостав), які утворюють свого роду захисну плівку, на поверхні з якої взаємодіють.
Захист сприяє меншому вигоряння на сонці, протистоїть агресивному впливу ультрафіолетових променів, пташиному посліду і інших зовнішніх подразників.

Внутрішній автодетейлінг має на увазі проведення прибирання та чистки салону автотранспорту.
Обробка і очищення салону може відбуватися різними способами, при завершенні збирання деталі салону також можуть піддаватися поліровці і нанесення захисного покриття.

Для проведення успішного детейлінг потрібні висококваліфікований фахівці, що мають досвід в даній сфері. Рекомендуємо звертатися в перевірені сервісні служби, щоб уникнути негативних наслідків.

Після проведення косметичних процедур ваша машина буде набагато краще виглядати і прослужить довгу і вірну службу.


Не пропустіть