Електричний або дизельний? Який компресор вибрати?

Для проведення будь-яких дорожніх або будівельних робіт необхідний пневмоінструмент. А пневматичне обладнання, як відомо, працює за допомогою стисненого повітря. Стиснене повітря є одним з найбільш затребуваних джерел енергії майже в усіх сферах діяльності людини. Для виробництва стисненого повітря використовується компресорне обладнання різних видів. Сьогодні ми поговоримо про компресори гвинтових дизельних і електричних, в чому між ними різниця, переваги і недоліки.

Електричні установки використовуються майже на всіх підприємствах, тому як вони є найбільш зручними для експлуатації в стаціонарі. Стаціонарні агрегати підключаються безпосередньо до електромережі. Компресор гвинтовий буде найбільш підходящим варіантом майже для будь-якого виробництва. Головним агрегатом даної установки є гвинтовий блок, який приводиться в дію за рахунок електродвигуна. Привід може бути ремінним або прямим. Прямий привід зазвичай коштує дорожче, проте при його використанні стає можливою установка частотного перетворювача. Перетворювачі використовуються для контролю числа обертів, що означає економію витрат електроенергії при мінімальному використанні обладнання. Зазвичай компресорне обладнання підбирається в залежності від необхідного обсягу стисненого повітря, але іноді і за кількістю споживаних кіловат.

Якщо ж ви робите будівельні або дорожні роботи, які не мають на увазі доступу до електромережі, то ідеальним варіантом для вас стануть передвижной дизельный компрессор – http://gk-sk.ru/kompressory/dizelnye/. Такі установки відрізняються своєю мобільністю. Є два варіанти виконання дизельних агрегатів – на рамі або на шасі. Перший означає, що для пересування агрегати ви самі придбаєте напівпричіп чи інший спосіб. Установки на шасі мають власні колеса. Їх можна чіпляти безпосередньо до тягача і транспортувати, куди вам необхідно. Техніка на шасі повинна бути зареєстрована в ГИБДД і мати свій ПТС. Вони розвивають швидкість до 20 км / ч. Дизельні двигуни Perkins, Caterpillar і Siemens забезпечать надійну роботу вашого компресора. Ми рекомендуємо придбати компресор Atmos, які є одними з найбільш якісних дизельних установок представлених на російському ринку.

Сьогодні ми поговорили про електричні і дизельних компресорах. Ці види обладнання мають різні сфери застосування, тому слід поставитися дуже уважно до всіх деталей, перш ніж купувати що-небудь.


Не пропустіть