Чохли з екокожі: властивості і переваги

Якщо ви бажаєте, щоб салон вашої улюбленої Toyota завжди виглядав охайно і стильно, то вам варто задуматися про придбання чохлів для сидінь з екокожі.

Чехлы из экокожи на заказ за заводськими лекалами, тому вони не знижують рівень безпеки під час їзди (подушка безпеки при необхідності сработатет безперешкодно), ідеально одягаються на сидіння і повністю вписуються в дизайн салону вашого автомобіля.

Екокожа: чому варто зупинити на ній вибір

Існують основні вимоги, яким повинен відповідати будь­чохол для сидіння автомобіля: він повинен бути зшитий з приємною на дотик тканини, захищати від бруду і бути стійким до зносу. Екокожа виконує всі ці функції, саме тому вона одним з найпопулярніших матеріалів для створення чохлів.

У той час як зовнішній вигляд екокожі не поступається її натуральному аналогу, коштує вона значно дешевше, що робить її набагато більш доступним матеріалом. При цьому якість екокожі знаходиться на високому рівні.

Чохли з екокожі: властивості і переваги

На питання, чому екошкіра так популярна, легко отримати відповідь, ознайомившись з її характеристикою:

Екокожа не викликає алергії і екологічно чистим і безпечним матеріалом.
Вона має підвищену зносостійкість і може захищати сидіння дуже довгий час.
Екокожа стійка до змін температур, тому екстремальні погодні умови не заподіють їй шкоди.
Цей матеріал захистить ваші сидіння від бруду, при цьому додаючи в салон машини стиль і елегантність.

Як доглядати за чохлами для сидінь з екокожі

Догляд за чохлами з екокожі досить простим процесом. Для видалення простих забруднень буде досить води кімнатної температури і ганчірки з м’якої тканини. Якщо ви маєте справу з застарілим забрудненням, то в воду слід додати кілька крапель нашатирного спирту і боротися з плямою вже цим способом. Єдине, про що варто пам’ятати власникам Toyota, які придбали чохли з екокожі: для їх чистки не можна використовувати миючі речовини, що мають в своєму складі абразиви, так як це може привести до пошкодження поверхні чохлів.


Не пропустіть