Переваги оренди спецтехніки

Практично будь-які будівельні роботи вимагають залучення спеціальної будівельної техніки, вартість якої обчислюється десятками тисяч, а то і мільйонів, рублів. Крім того, для використання деякого обладнання потрібні досвідчені і кваліфіковані фахівці. Витрати на утримання спецтехніки та підтримання її в хорошому технічному стані теж досить великі.

здесь

Тому важка будівельна техніка купується компаніями у власність тільки в разі регулярного її використання, а не для одного проекту. В інших випадках простіше і вигідніше скористатися орендою спецтехніки.

Для будівництва житлових і комерційних будівель потрібно багато будівельної техніки: крани, екскаватори, навантажувачі, самоскиди, бульдозери, бетономішалки тощо Малі та середні будівельні компанії рідко можуть дозволити собі купити все необхідне обладнання, оскільки це дуже дорого.

Основна перевага оренди спецтехніки полягає в тому, що немає необхідності вишукувати кошти на покупку необхідної техніки, проходити технічні огляди, ремонтувати в разі поломки, організовувати місце для простою, платити додаткові податки. Всі витрати на утримання і ремонт спецтехніки лягають на компанію-орендодавця.

Як правило, в оренду здається передове, високотехнологічне обладнання. Практично всі орендні організації пропонують разом з технікою скористатися послугами професійного водія-оператора.

Ще одна перевага оренди полягає в тому, що тимчасове користування дозволяє протестувати будівельну техніку та обладнання до її покупки. При оренді конкретної моделі, можна оцінити її особливості, переваги і недоліки, а також ступінь її «корисності» для втілення певних цілей бізнесу.

Таким чином, оренда спецтехніки дозволяє заощадити час, гроші і зусилля, так як найдорожчі і високотехнологічні моделі техніки можна отримати за найдоступнішою ціною.


Не пропустіть