Компресор дизельний. Переваги та особливості

Дизельні компресори використовують для виробництва стисненого повітря. За відмінності від інших видів компресорів ці агрегати відрізняються рядом переваг. Найважливішим і основним вважається незалежність від джерел електроенергії. Якщо еклектичний компресор можна використовувати тільки в місцях, підключених до централізованих або локальним електромереж, то дизельний генератор – оптимальний варіант для об’єктів, які підключити до електромережі немає можливості. Він активно використовується на технічних виробництвах, де є потреба в безперебійному стислому повітрі. До того ж, дизельні компресорні установки незамінні в роботі організацій, що надають послуги з ремонту дорожнього полотна, що займаються будівництвом, бурінням свердловин. Для них завжди актуальна послуга з оренди компресорів дизельного типу, оскільки тільки ці установки можна швидко доставити на будівельний майданчик або будь-який інший об’єкт, щоб без зволікання експлуатувати в певних цілях.

Дизельні гвинтові компресори

Даний вид компресора – бездоганний варіант в тому випадку, якщо пневмоустановки повинні працювати безперебійно. Незважаючи на те, що гвинтові дизельні компресори працюють безперебійно, вони дуже надійні і довговічні, не вимагають постійного технічного і сервісного обслуговування, захищені від корозії, можуть витримувати великі навантаження, економлять значні гроші на ремонт. Відмінним вибором буде компрессор Atlas Copco XAS 97 тут/

Дизельні компресори поршневого типу

Такі пристрої зручні, легкі в експлуатації, особливо тоді, коли роботам відводиться короткий час або виконується вона періодично. Обслуговування поршневих дизельних компресорів доступне і не вимагає кваліфікованих знань, він проводиться при будь-яких умовах. Поршневим дизельним компресорів характерні свої переваги і недоліки. Основний плюс обладнання – простота конструкції і економічність в обслуговуванні. У комплект з компресором входить накопичувач стисненого повітря – ресивер. Він є необхідним комплектуючих, тому що дає можливість стискати повітря навіть при пікових скачках тиску. Якщо за агрегатом правильно і своєчасно доглядати, то його експлуатаційний термін буде досить тривалим. Мінусом поршневого компресора вважається підвищена витрата масла і швидкий знос клапанів і кілець поршня.


Не пропустіть