ШУМОІЗОЛЯЦІЯ

Кожен автомобіліст знає, що один з важливих показників комфорту – це тиша всередині салону. Додаткова шумоізоляція допоможе підвищити комфортабельність поїздки, особливо якщо вона довготривала. Так само шумоізоляція автомобіля актуальна для тих, хто хоче усунути додаткові шуми і ефект резонансу в елементах конструкції автомобіля під час звучання аудіосистеми.

Останнім часом шумоізоляція стала дуже затребуваною послугою, особливо для тих, хто кожен день долає сотні кілометрів дороги. Адже високий рівень шуму погано позначається на фізичному стані водія, що зменшує концентрацію уваги і негативно впливає на безпеку. Для наса особливо актуальна шумоізоляція авто. Міста не мають якісними дорогами, що дуже впливає на постійний гул в салоні, під час руху автомобіля.

Машина – це досить складна технічна конструкція. У ній взаємодіє багато різних елементів, приладів і деталей, велика частина яких постійно створюють шум і вібрацію.

Єдине рішення цієї проблеми, крім покупки авто більш високого класу, – це перейти на сайте і замовити шумо віброізоляцію авто. Спеціалісти підберуть індивідуальну програму для вашого автомобіля, яка підвищить ваш комфорт:

Шумоізоляція днища і багажного відсіку. Команда фахівців розбере весь салон автомобіля, а також багажний відсік і проклеїти арки коліс, стать і нішу багажника вібродемфером, що прибере шум і неприємну вібрацію від коліс і інших вузлів підвіски і приводу авто;
Використання матеріалу антискрип. Це один з найскладніших і найцікавіших етапів роботи, які полягає в пошуку скрипів, які можуть виходити як від деталей салону, так і від зовнішніх деталей автомобіля;
Шумоізоляція дверей машини. Наші фахівці зменшать не тільки шум, але і приберуть брязкіт металу, який виникає при прослуховуванні музики в салоні;
Шумоізоляція моторного відсіку + торпедо. Головна причина для виникнення різних звуків, які виходять з торпедо – відсутність цілісності панелі приладів. Ми надаємо таку послугу, як шумоізоляція торпеди автомобіля, разом з моторним щитом з боку салону. І цей процес вимагає максимум відповідальності, адже має багато складнощів, наприклад, таких як повний демонтаж панелі приладів. Шумоізоляція моторного відсіку значно поліпшить якість вашого водіння за рахунок акустичного комфорту.


Не пропустіть