Ремонт автооптики в Києві

Пошкодження автомобільної оптики, незалежно від класу, марки і модифікації авто, відносяться до найбільш поширених дорожніх ситуацій, що вимагають втручання автовласника або кваліфікованого майстра. Можливих причин, що ведуть до необхідності здійснення ремонту фар автомобіля, можна нарахувати досить багато, докладніше Ремонт в Києві автооптики – http://car-light.design. Це і аварії, і зіткнення з перешкодами, і потрапляння в захисне скло випадкових предметів, і окислення електроконтактів, і природне старіння окремих елементів освітлювального пристрою. Найчастіше до ремонтних робіт автомобіліста спонукає також підготовка до державному технічному огляду. Згідно з регламентом, техогляд фар, що відповідають, в тому числі, за безпеку пересування по автотрасі, входить в сферу пильної уваги уповноважених інспекторів.

Основні напрямки ремонту автооптики

Узагальнююче поняття «ремонт фар авто» включає в себе такі напрямки:

заміну пошкоджених і вийшли з ладу стекол, ламп, відбивачів, декоративних і кріпильних елементів

герметизацію швів і стиків, полірування подряпаних поверхонь, їх бронювання або покриття захисними хімскладу

боротьбу з внутрішнім запотіванням світлового приладу як основною причиною руйнування покриття рефлектора і окислення контактних груп

комплексну регулювання фар на спеціальному стендовій обладнанні і приведення параметрів напрямку та інтенсивності світлових потоків до паспортних значень

модернізацію морально застарілих частин фари і надання їй нових позитивних якостей (установку біксенона, лінз, світлодіодних матриць і т. п.)

В ціну ремонту фар на прохання замовника можуть входити і деякі спеціальні тюнінгові процедури, наприклад зміна зовнішнього дизайну пристрою, його електронних схем і внутрішнього конструктиву або монтаж додаткових позаштатних зовнішніх освітлювальних елементів.

Вартість ремонту фар у вирішальній мірі визначається моделлю машини. На дорогі авто виробники зазвичай встановлюють оптику дорогого класу, що вимагає дбайливого звернення. Самостійно ремонтувати фару в цих випадках недоцільно і навіть небезпечно. Невміле виконання навіть здаються нескладними операцій загрожує більш серйозними поломками і непотрібними витратами. Особливо протипоказані такі дії, якщо потрібно ремонт блоку фари з вбудованими платами електронного управління.

Але навіть якщо автомобіль не належить до VIP-категорії, більшість видів робіт, що відносяться до Автооптика, виробник рекомендує здійснювати на спеціально обладнаних СТО. Не варто надмірно довіряти Мережним ресурсів, де ремонт фар своїми руками представлений як допустимий, а часом і єдиний вихід з положення. Ремонт освітлювальних елементів обов’язково повинен завершуватися їх налаштуванням, тому вирішуючи, де відремонтувати фару, слід з’ясувати, чи є в техцентрі сертифікований оптичний тестер. При цьому питання, скільки коштує ремонт фар, не повинен бути первинним, оскільки якісна робота, забезпечуючи водієві безпеку і комфорт, цілком компенсує витрати.


Не пропустіть