Де купити «Мерседес-Бенц»: переваги і недоліки підходів

Придбання автомобіля заняття настільки ж проблематична, як і приємне. Бренди, моделі, комплектації Від розмаїття пропозицій буквально рясніє в очах, а знайти відповідь на питання про те, що саме варто купити, часом буває і не так-то просто. До всіх цих турбот додається ще одна «головоломка»: де зробити довгоочікувану покупку чотириколісного транспортного засобу у офіційного або “сірого” дилера? А може бути, і зовсім привезти потрібний екземпляр прямо з Європи? Розглянемо варіанти як купить Мерседес, зваживши всі «за» і «проти» щодо кожного з них.

Купівля автомобіля з пробігом: бізнес і тільки бізнес

Імідж ніщо. Або майже ніщо, коли мова йде про продаж «офіціалів» автомобіля з пробігом. Наївно розраховувати, прийшовши в автосалон «білого» дилера, що ви застраховані від різного роду «підводних каменів» на всі 100%. Безумовно, офіційні продавці дорожать своєю репутацією, адже саме вона найчастіше виявляється визначальним фактором, який змушує покупця прийти саме в цей дилерський центр, а не в будь-якій іншій. Однак бажання отримати прибуток іноді переважає адже така сутність бізнесу. Так що купити «сумнівний» екземпляр у офіційного представника буває не так-то й важко. Це на практиці. А що в теорії?

Сьогодні переважна більшість автовиробників може похвалитися послугою із продажу старих машин. Особливою популярністю такого роду «секонд-хенд-програми» користуються у преміум-брендів, які прагнуть «залізти» в гаманці тих, хто сумнівається в тому, брати нову «ластівку» бюджетного класу або «вживаного люксового« коня Яскравий приклад «Мерседес-Бенц». Так, німецький автовиробник створив спеціальну програму з продажу автомобілів з пробігом під назвою StarClass. Ціна «вхідного квитка» в StarClass така: машина повинна бути не старше 5 років і проїхати не більше 125 000 км. Важливою особливістю програми від «Мерседес-Бенц» те, що старі машини проходять попередній експертний огляд по 63 пунктам, а на основні вузли і агрегати дається гарантія на 12 місяців.

Звичайно, можна купити машину і з рук, тим більше що такий варіант найчастіше виявляється помітно вигідніше у фінансовому відношенні, але це буде, як прийнято говорити в таких випадках, кіт в мішку.


Не пропустіть