Терміновий викуп битих авто: як швидко продати неліквід?

Проблемні автомобілі – це теж власність, за яку їх власник хоче отримати чесну суму грошей. Хай не середню ціну по ринку за аналогічну модель «без проблем», але близьку до неї. Однак знайти продавця на бите, несправне або просто старе авто може бути непросто.

Середньостатистичні покупці, які шукають автомобіль для себе, такими варіантами не цікавляться. Їм не потрібні автомобілі, які вимагають ремонту або метушні з документами. Перекупники, в свою чергу, якщо і приїжджають дивитися щось подібне, намагаються опустити ціну нижче прийнятного рівня.

спеціалізовані сервіси

Проте, продати проблемний автомобіль все ж можна. Зробити це реально, звернувшись в спеціалізовані сервіси, які займаються саме неліквідними транспортними засобами. Выкуп битых автомобилей майже в будь-якому стані, з безкоштовною оцінкою і досить швидко.

Одна з переваг співпраці саме з такими сервісами – це можливість продати автомобіль, яким не зацікавиться ніхто інший: авто не на ходу або з критичної несправністю, після дорожньо-транспортної пригоди або навіть пожежі.

Якщо автомобіль справний, але у нього проблеми з документами, він з ломбарду, в заставі, не пройшов митницю, у нього є інші труднощі з точки зору бюрократії і переоформлення – ці автомобілі теж можна продати. Зрозуміло, запропонована за них ціна буде нижчою за ринкову, але різницею в ціні ви заплатите за те, щоб зняти зі своїх плечей тягар вирішення проблем.

Терміновий викуп: це можливо?

Терміново продати проблемний автомобіль – це взагалі з розділу фантастики. Один шанс на мільйон, що його швидко і без зайвих питань купить приватник, на деталі або для подальшого ремонту. Перекупник швидко візьме товар тільки в тому випадку, якщо власник зробить велику знижку. І то не факт, що гроші вдасться отримати через день, тиждень, місяць.

Уже згаданий сервіс – це альтернативне рішення. Ви можете терміново продати автомобіль, незалежно від стану і отримати гроші в той же день. При сприятливому збігу обставин і згодою сторін гроші за авто будуть на руках вже через 2 години.

Як правило, процес продажу передбачає виїзд оцінювача або орієнтовний визначення вартості автомобіля по фото. Незалежно від обраного формату, сервіс готовий запропонувати вартість, максимально наближену до актуальної ринкової ціни. Додатковим бонусом стає перевезення неліквідного транспортного засобу евакуатором за рахунок нового власника.


Не пропустіть