Для чого потрібні дублікати номерних знаків транспортних засобів?

На наших дорогах аварії і ДТП відбуваються практично щодня, що призводить до пошкоджень не тільки самого транспортного засобу, а й державних номерних знаків на ньому. Номери можуть деформуватися, стати частково нечитабельним. Крім того, при тривалій експлуатації автомобіля реєстраційні номерні знаки зношуються, можуть просто загубитися внаслідок ненадійності кріплень, їх можуть вкрасти шахраї з метою вимагання у автовласника грошових коштів за повернення номерів.
Так як керування транспортним засобом без державних реєстраційних номерів вважається порушенням правил дорожнього руху, то водієві потрібно швидке відновлення знаків або придбання дублікатів.

В даний час компаній, що пропонують послуги з виготовлення дублікатів номерних знаків будь-яких транспортних засобів, досить багато. Наприклад, московський сертифікований сервіс »Дублікати держномер» – http://autodublikat.com/inostrannye-nomera/belorussiya/, який має всю роздільну документацію для даної діяльності, відповідне сучасне обладнання, так як пластина номерного знака повинна мати голограму і лазерну мітку. Перейшовши на сайт сервісу, будь-який автовласник може легко оформити онлайн заявку на виготовлення дублікатів державних номерів на легковий або вантажний автомобіль, на трактор, автобус, мотоцикл або квадроцикл і інші види транспорту.

Також можливе замовлення військових, транзитних, дипломатичних, іноземних номерів, номерних знаків МВС і Євросоюзу, сувенірних табличок, магнітних рамок для номерів з доставкою по Росії і всьому світу. Новий номер нічим не буде відрізнятися від старого загубленого або пошкодженого під час аварії державного реєстраційного знака. Щоб не витрачати свій час на звернення до ДАІ з відповідною заявою, набагато зручніше і швидше замовити виготовлення дублікатів номерних знаків транспортного засобу в спеціалізованій компанії.

Відсутність на автомобілі навіть однієї таблички з номером призведе до покарання автовласника у вигляді штрафу в розмірі п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення водійських прав строком на три місяці. Відповідно до російського законодавства реєстраційні номерні знаки повинні знаходитися в ідеальному стані і проглядатися з відстані в 20 метрів навіть в темний час доби.

Уникнути всіх неприємних наслідків від втрати або деформації державних номерних знаків транспортного засобу можна дуже просто, своєчасно зробивши замовлення на виготовлення дублікатів номерів в будь-який сертифікованої організації, що має необхідні ліцензії та надає легальні послуги.


Не пропустіть