ТОП-7 способів заробітку на криптовалютах

Сьогодні все що пов’язано з криптовалютою — саме перспективне направлення для розвитку себе й свого пасивного заробітку!
За останні два роки об’єм всіх коштів на крипторинку виріс в 10 разів!
Для прикладу: з січня по травень 2021 року монета “Dogecoin” подорожчала в 182 рази, а токен (читайте більше тут: https://ru.wikipedia.org/wiki/Токен_(криптовалюта) “UNI” в 2020-му виріс майже на 8000%!
Оберти крипторинку ростуть й не збираються зупинятись.

Криптовалюти — це великі можливості й разом з тим великий ризик. Щоб почати торгувати на цьому ринку, потрібні безпечні стратегії. Й вони дійсно існують, такі стратегії називають “ринково-нейтральними”.

На даний момент їх існує всього сім, вони дають різну дохідність, так що давайте розбиратись:

Арбітраж — це заробіток на різниці вартості одного актива на різних біржах. Поява так названих “арбітражних вікон” ситуативна, але якщо їх зловити — дохід за одну безризикову угоду, котра триває не більше 2х хвилин, складає 3-6%.
З появленням DEX (децентралізованих бірж) арбітраж відродився з новими силами й зараз в місяць здатний давати віт 30-50% дохідності на невеликому стартовому капіталі, якщо цим регулярно займатись. Більш-детально про арбітражі розповідає керуюча лондонським крипто-фондом Ірина Лоренс 👉🏻 https://clck.ru/aszng

Лендінг, стейкінг, фармінг — це різновидності звичних нам банківських депозитів, лише в світі крипти. Дохідність варіюється від 15-30% в рік, але й не потребує ніяких тимчасових вкладень. Ви можете вкласти стейблкоїни (крипто-аналоги USD) або, наприклад, BTC й ETH, якщо бажаєте збільшити кількість крипти. Нові ферми дають більш-високу дохідність, яка може досягати 50–70% річних, але мають підвищені ризики. Підбірка кращих платформ для стейкінга й фармінга з максимальною дохідністю зібрані в інтерактивному крипто-гайді 👉🏻 https://clck.ru/aszoJ

Баунті, Airdrop, Амбасадорські програми — це різноманітні безкоштовні винагороди у вигляді токенів від проєктів за прості дії: репости, ретвіти, допомога з перекладом, дизайном чи іншими міні-завданнями. Деякі Airdrop нараховують лише за користування певною обмінкою чи сервісом. Інші — рандомно розігруються серед всіх, хто подав заявку на участь в роздачі. Так проєкти приваблюють увагу до свого продукту й свого ком’юніті. Суми варіюються від декількох доларів до десятків тисяч. Тому, якщо у вас ще немає стартового капіталу, але є трішки вільного часу, тут знайдете список безкоштовних роздач 👉🏻 https://clck.ru/aszpj

Ну й наостанок, хочемо порекомендувати якісний Youtube канал про крипту, як для новачків, так й для “бувалих” криптанів — “жена Сатоши” — просто й з гумором про те, як виглядає крипторинок з-середини.


Не пропустіть